• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Ekologiškų ir natūralių prekių parduotuvė švenčia įkurtuves
Autorius: Jolanta Miškinytė
2010-02-19 12:58:00

Flickr.com nuotr.
Vasario 25d. PC "Europa" pirmajame aukšte įkurtuves švenčia natūralių, gurmaniškų ir ekologiškų prekių parduotuvė "Biosala". Jos tikslas – patenkinti atsakingai vartojančių, neabejingų aplinkos apsaugai pirkėjų poreikius. „Mūsų iniciatyva atspindi vis didėjantį žmonių ekologinį sąmoningumą“, – teigia parduotuvės įkūrėjas Andrius Samaitis. Parduotuvė išskirtinė tuo, kad čia bus galima įsigyti bemaž visko, kas reikalinga kasdieniniame gyvenime - nuo duonos iki delikatesų, taip pat reikmenų kūdikiams, kosmetikos, buitinės chemijos. 

Tačiau bene patraukliausias parduotuvės akcentas - skanūs ir švieži mūsų žinomų ūkininkų produktai. „Biosaloje“ pirkėjai jau gali rasti ekologiško Ustukių malūno miltų bei kruopų, Ričardo Jacevičiaus sūrių, Jadvygos Balvočiūtės arbatų ir Daujėnų duonos. Tai tik keli vardai, atspindintys sąmoningą parduotuvės siekį remti mažuosius gamintojus bei vietinius ūkininkus, gerbti Lietuvos kulinarijos paveldą. „Kol kas vietinių produktų pasirinkimas dar nėra toks didelis, kokio norėtųsi, tačiau mes nusiteikę glaudžiai bendradarbiauti su ūkininkais, Lietuvos gamintojais. Tikimės kartu plėsti vietinių ekologiškų ir natūralių produktų asortimentą ir tokiu būdu prisidėti prie vietinės ekonomikos stiprinimo“,  - teigia parduotuvės „Biosala“ įkūrėjas Andrius Samaitis.

„Biosala“ bendradarbiauja ir su patikimais ekologiškų ir natūralių prekių tiekėjais iš užsienio, tad pirkėjams čia užtikrinamas platus aukščiausios kokybės asortimentas. Šis patikimumas įvertintas Europos Sąjungos bei kitų šalių nepriklausomais trečių šalių ekologiniais sertifikatais. Nesertifikuoti natūralūs produktai patenka į parduotuvės lentynas tik po išsamios sudedamųjų dalių analizės. Taigi – jokių sintetinių žaliavų, genetiškai modifikuotų organizmų bei sveikatai kenksmingų cheminių priedų. Tyrimai rodo, jog vartotojai ekologiškus, natūralius ir vietinius produktus renkasi dėl sveikatos, skonio, aplinkosaugos, vengdami genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) ir norėdami prisidėti prie gyvūnų gerovės užtikrinimo.

„Labai  svarbu geros emocijos, todėl stengėmės parduotuvėje sukurti jaukią aplinką, kurioje būtų patogu ir malonu pirkti“, – teigia šios ekokrautuvės vadovė Aida Adamonienė.  „Biosala“ žada investuoti į visuomenės švietimą apie atsakingą vartojimą, leisti parduotuvės naujienlaiškį, dalintis sveiko gyvenimo būdo patarimais ir gurmaniškų patiekalų receptais. „Gyvenimas yra skanus, tad reikia nepamiršti tuo mėgautis“, – mano parduotuvės įkūrėjas Andrius Samaitis.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus