• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Festivalis „Saulėtosios naktys“ kvies palydėti vasaros pabaigą kartu

Autorius: Eli.lt, organizatorių nuotr.
2012-08-02 13:10:00

Saulėtosios naktys
Saulėtosios naktys
Rugpjūčio 23-26 dienomis, Gataučiuose (Joniškio raj.) pasiklausyti geros muzikos ir gerai praleisti paskutinio vasaros savaitgalio jau penktus metus iš eilės kviečia festivalis „Saulėtosios naktys“.

Šiais metais festivalis dar labiau suaugo, subrendo ir į sceną sukvietė žymius Lietuvos muzikos atlikėjus. Scenoje pasirodys Andrius Kulikauskas, Aidas Giniotis, Domantas Razauskas, „Kamanių šilelis“, „Garbanotas Bosistas“, „Skyders“, „Jama & W“, „Last Coin“, Jonas Krivickas, Darius Žvirblis ir daugelis kitų.

Pirmąją festivalio dieną, ketvirtadienį, į sceną lips jaunieji atlikėjai. Jie pristatys žiūrovams savo kūrybą ir parodys, kad jaunimas yra išradingas bei kūrybingas.

Šiais metais prie festivalio pavadinimo yra žyma  - „The end“. Pasak organizatorių, tai tikrai nėra festivalio pabaiga: „Kiekvienas žmogus tą „The end“ gali traktuoti savaip, vienam tai bus vasaros pabaiga, kitas tai susies su 2012 metais ir gandais apie pasaulio pabaigą, trečiam dar kitokių minčių gali kilti“.

Kaip ir kiekvienais metais festivalio dalyviai ne tik išgirs geros muzikos, bet ir galės rasti įdomių užsiėmimų. Festivalio organizatoriai jų siųlo daug. Tai – sporto varžybos, tapyba ant kūno, masažai, šaržų piešimai, aukštuminių pramogų parkas ir daugelis kitų.

Festivalio šūkis – „Išreikšk save!“. „Saulėtosios naktys“ sukuria palankias sąlygas kiekvienam atvykusiam į festivalį išreikšti save įvairiais būdais. „Pas mus kiekvienas dalyvis yra organizatorius ir įneša į festivali kažką savo. O jei atsiranda tokių, kurie, deja, yra tik vartotojai, tai stengiamės sukurti aplinką jiems keistis, kurti, tobulėti ir veikti“, - pasakojo vienas iš organizatorių Aivaras Bartoška.

„Saulėtosios naktys“ iš kitų festivalių išsiskiria savo atmosfera ir natūralumu. Festivalis vyksta šimtametėje sodyboje, kurios senos, įsišaknijusios obelys priglaudžia festivalio dalyvius ir jų palapines. Visos dekoracijos yra padarytos iš natūralių medžiagų ir sukurtos žmonių rankomis. Jau festivalio simboliu spėjo tapti kiekvienais metais statoma šiaudų piramidė, ant kurios susėdę dalyviai mėgsta groti gitaromis ar tiesiog ilsėtis.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus