• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Fotografijos entuziastų konkurso startas
2009-04-16 00:00:00

Eli.lt; Jupiterimages nuotr.

Šiandien šiuolaikiniame prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ startuoja fotografijos meną populiarinančio konkurso „fkonkursas“ pirmasis etapas. Atidarymo vakarą savo darbus publikos ir komisijos vertinimui atiduos dešimt fotografų mėgėjų. Neįprastai eksponuojamos fotografijos ant grindų kurs miesto gatvių ir skverų įspūdį, o miesto šurmulį leis pajusti ir atidarymo metu grosiantys gatvės muzikantai. Šį kartą konkurso dalyviai kūrybines interpretacijas pateiks tema „Iš vidaus“.

„Tai – augantis konkursas, iš fotografų dvikovų virtęs į didelį fotografijų konkursą, pritraukiantį ištikimus gerbėjus ir žinomus Lietuvoje žmones. Siekiame, kad neprofesionalūs fotografai turėtų galimybę savo kūrybinius talentus pademonstruoti viešoje erdvėje, o visuomenė – tai pamatyti ir aktyviai vertinti“, – sakė renginio organizatorė ir vertinimo komisijos pirmininkė Renata Gledienė.

Anot jos, šio konkurso unikalumas – draudimas fotografijas dailinti bet kokiomis nuotraukas koreguojančiomis programomis, taip siekiant, kad žiūrovai susipažintų su pradiniais ir nepadailintais fotografijos mėgėjų sumanymais. Atidarymo metu iš konkurso darbų sudarytose gatvelėse lankytojus džiugins gatvės muzikantai, taip pat bus pristatomos gatvės mados vaikams.

Neprofesionalius menininkus vertins septynių narių komisija, sudaryta iš žinomo Lietuvos visuomeninio veikėjo ir įvairių profesijų – teisės, vadybos, personalo vadybos – atstovų. Šįkart teisėjų garbės svečias – Lidija Rasutis. Balsuoti už labiausiai patikusias fotografijas turės galimybę ir „Panoramos“ lankytojai. Atidavę savo balsą jie automatiškai dalyvaus loterijoje, kurioje galės laimėti specialių prizų. Konkurso „fkonkursas“ pirmojo etapo laimėtojas bus išrinktas atidarymo metu.

Menininkų darbais prekybos centro lankytojai galės džiaugtis 2 savaites. Iš viso vyks septyni konkurso etapai, o geriausias fotomenininkas bus apdovanotas „Foto dinozauro“ titulu. Konkursas „fkonkursas“ vyksta jau antrus metus iš eilės. Tai – nekomercinis projektas, kurio tikslas – populiarinti fotografijos meną. Per metus septyni jo etapai organizuojami vis kitose erdvėse, o metų pabaigoje išleidžiamas visų autorių darbų albumas. Kiekvienai parodai pasiruošti konkrečia nurodyta tema dalyvaujantys fotografai turi vieną mėnesį.

Balandžio 16  d. renginio  programa:

19.00 val. fotografijų parodos „Iš vidaus“ atidarymas
19.45 val. madų šou „Miesto vaikai“. Dizainerės Aurelijos Kaltenytės modeliai
20.00 val. geriausios fotografijos autoriaus apdovanojimas

Renginio vieta – PLC „Panorama“ aikštė prie centrinio įėjimo (I aukšte)Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus