• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Fotokonkurse “Po manęs nors ir tvanas” - aplinką teršiančių automobilių žala
2008-05-21 00:00:00

"Gamma" nuotr.

Lietuvos spaudos fotografų klubas kartu su bendrove „Hansa lizingas” inicijavo nacionalinį fotografijų konkursą „Po manęs nors ir tvanas”, kurio pagrindinė tema - nuotraukoje užfiksuoti aplinką teršiantys automobiliai bei gamtą žalojanti žmogaus veikla su automobiliais. Konkursu siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į niokojančius aplinką neprižiūrėtus automobilius.

Tokia tematika pasirinkta neatsitiktinai - Lietuva vis dar laikoma Europos Sąjungos senų automobilių „kapinynu“, neprižiūrimi, surūdiję automobiliai dažnai paliekami likimo valiai kiemuose ir pamiškėse, automobilių teršalai netinkamai išmetami, žmonės vis dar atsainiai žiūri į gamtos apsaugą.

Nuotraukos konkursui „ Po manęs nors ir tvanas” bus priimamos iki šių metų gruodžio 31 d., o 2009 m. pradžioje bus surengta geriausių konkurso fotografijų paroda bei nugalėtojų apdovanojimai. Konkursiniai darbai bus talpinami specialiame konkurso interneto puslapyje www.tvanas2008.lt, kurio lankytojai galės rinkti labiausiai patikusias nuotraukas bei diskutuoti ekologinėmis temomis.

Konkursui vykstant kiekvieno mėnesio pabaigoje bus išrenkamos 3 įdomiausios praėjusio etapo nuotraukos, jų autoriai bus apdovanojami smulkiais prizais. Konkursui pasibaigus bus išrinkti trys įdomiausi darbai atskirai fotografų profesionalų ir fotografų mėgėjų kategorijose. Pirmų trijų vietų nugalėtojai bus apdovanoti piniginiais prizais - abiejose kategorijose atitinkamai po 2000 lt, 1500 lt ir 1000 lt.

Fotografijų konkurse „ Po manęs nors ir tvanas” gali dalyvauti visi Lietuvoje gyvenantys fotografijos profesionalai ir mėgėjai.

„Džiaugiamės, kad vis daugėja privačių kompanijų inicijuojamų ir remiamų aplinkosauginių iniciatyvų, ypač kai tai susiję su naujomis komunikacijos formomis, tokiomis, kaip šis foto konkursas. Fotografija ypatinga tuo, kad ypač įtaigiai perteikia tokias problemas.

Kaip profesionalus fotografas galiu pasakyti, kad mūsų sluoksnio atstovai labai teigiamai vertina šį konkursą, nes jo tema - originali ir aktuali, atsiras tikrai įdomių darbų aplinkosaugos tema”, - sakė Jonas Staselis, Lietuvos spaudos fotografų klubo prezidentas.

„Parodę realų vis dar būdingą mūsų kraštui paveikslą - atsainų visuomenės požiūrį į ekologiją, o būtent - į aplinką niokojančių automobilių problemą - paskatinsime susimąstyti apie kiekvieno asmeninę atsakomybę.

Fotografija padės atskleisti neatsakingo elgesio rezultato tragizmą ir tikimės, jog toks projektas paskatins aktyvesnes visuomenės diskusijas ekologijos klausimais”, - sako konkursą kartu su Lietuvos spaudos fotografų klubu organizuojančios bendrovės „Hansa lizingas” rinkodaros vadovė Elena Šilovaitė.

 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus