• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Gatvės kultūros festivalį pasitiks atnaujintas riedlenčių parkas
Autorius: Sergejus Tichomirovas
2011-09-06 09:54:00

Prieš prasidedantį gatvės kultūros festivalį „ NESCAFÉ Street Art 2011“ Vilniuje, šalia Baltojo tilto buvo iš esmės atnaujintas sostinės ekstremalių sporto entuziastų pamėgtas Riedlenčių parkas. Rekonstruotą parką savo piešiniais rytoj išpuoš dešimtys graffiti kūrėjų.

 

Festivalio organizatoriai – lauko reklamos bendrovė ‚JCDecaux Lietuva“ – už savo lėšas visiškai renovavo vieną svarbiausių sostinės riedlenčių parkų. Čia buvo pakeista riedlenčių rampų danga, įrengtos dvi naujos figūros, atnaujinti ir perdažyti rampų šonai, sutaisyti pasivažinėjimo takai, sutvarkyta parko aplinka.

 

„Atnaujindami Riedlenčių parką į šį procesą įtraukėme riedlentėmis ir BMX dviračiais važinėjančius žmones, nes parkas visų pirma yra skirtas būtent jiems – todėl atsižvelgėme į jų poreikius ir įrengėme dvi naujas figūras. Į parko atnaujinimą įtrauksime ir graffiti piešėjus – rytoj jie patys apipavidalins parką ir tokiu būdu prisidės prie vieno iš labiausiai jaunimo lankomo objekto sutvarkymo“, – pasakojo „JCDecaux Lietuva“ generalinė direktorė Žaneta Fomova.

 

Gatvės kultūros festivalis „ NESCAFÉ Street Art 2011“ prasidės rytoj, nuo 17:00 iki 21:00, atnaujintame riedlenčių parke. Festivalio žiūrovų laukia graffiti piešėjų, gatvės šokėjų, BMX dviračių ir riedlenčių ekstremalų konkursai. Pasak festivalio organizatorių, Vilniuje susirinks vieni geriausių Lietuvos gatvės kultūros ir ekstremalių sporto šakų atstovai.

 

„Atskirų festivalio rungčių nugalėtojų laukia solidūs finansiniai prizai – nuo 1 iki 5 tūkst. litų, todėl galima tikėtis, kad kova dėl pirmųjų vietų tarp dalyvių bus tikrai karšta. Festivalio žiūrovams tikrai bus į ką pažiūrėti“, įsitikinusi Ž. Fomova.

 

Festivalyje koncertuos tarp gatvės kultūros atstovų populiarūs muzikos kūrėjais – lietuviškų hiphoperių duetas „Dee&Kamy”, DJ Vaiper, DJ Justinez ir Alhi . Beje, pastarasis pristatys rugsėjo viduryje turinčio pasirodyti albumo „Selekted Konnekted“ kūrinius.

 

Vienu svarbiausiu festivalio akcentu taps pasaulyje žinomo graffiti meistro iš Vokietijos Daniel Thouw apsilankymas „NESCAFÉ Street Art 2011“. Vos kelioms dienoms dėl renginio į Vilnių atvykęs svečias teisėjaus graffiti konkurse ir padės išrinkti geriausią festivalio graffiti piešėją. Festivalio organizatoriai sako, kad D. Thouw taip pat mėgins išpiešti vieną Riedlenčių parko sienų savo graffiti.  

 

Įėjimas į gatvės kultūros festivalį „NESCAFÉ Street Art 2011“   nemokamas.

 

„JCDecaux Lietuva“ organizuojamą renginį „NESCAFÉ Street Art 2011“ remia „Nestlé Baltics“, globoja Vilniaus miesto savivaldybė ir meras Artūras Zuokas.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus