• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Gerbėjų meilė David Guettai didesnė nei krizės baimė

2009-02-12 00:00:00

Gerbėjų meilė David Guettai didesnė nei krizės baimė
Eli.lt info.

Atrodo, kasdien apie krizę kalbančios Lietuvos politikos galvos neišbaidė žmonių noro linksmintis. Tokią išvadą galima padaryti iš to, kad per mėnesį į pavasarį atvykstančio David Guetta pasirodymą gerbėjai jau nupirko beveik 2500 bilietų. Žurnalo DJMAG populiariausiu house muzikos didžėjumi pasaulyje pripažinto prancūzo šou masina ne tik lietuvius. Išankstiniais bilietais domisi ir mūsų kaimynai iš Latvijos ir Baltarusijos.

„Bilietų pardavimai pranoksta lūkesčius, nors tai nestebina – juk David Guetta yra aukščiausio kokybinio laipsnio muzikos žvaigždė“, - teigia renginį pristatančios agentūros „In The Mix Promo“ atstovai. Beje, kaip tik šiuo metu televizijos bei radijo eteryje skamba pats naujausias  seksualiojo prancūzo singlas „Everytime We Touch“ iš platininiu albumu jau tapusio disko „Pop Life“.


Atostogos visiškoje tyloje

Lietuvoje labai laukiamam atlikėjui praėję metai buvo labai sėkmingi. 2008-aisiais beveik kas antrą dieną savo pasirodymus visame pasaulyje rengęs bei 5 milijonus žmonių linksminęs David Guetta šiuos metus pradėjo atostogomis. Visą sausį garsusis didžėjus praleido keliaudamas po egzotinius Azijos kraštus.

Jo agentas neišdavė, kur tiksliai visą mėnesį muzikos milijonierius atostogavo, tačiau atskleidė kelis savo kliento pomėgius. Pasirodo, atostogų metu nuo įtempto koncertų grafiko pavargęs atlikėjas visiškai neklauso muzikos. Atstovų teigimu, David Guetta stengiasi išvengti bet kokių triukšmingų vietų ir kuo daugiau laiko praleisti visiškoje tyloje. Be to, populiarusis didžėjus labai daug laisvo laiko praleidžia miegodamas.


Išvyksta į turą po Lotynų Ameriką

Tačiau tyliosios atostogos ilgai netruks. Jau vasario pabaigoje šokių muzikos žvaigždė išvyks į du mėnesius truksiantį turą po Centrinę ir Pietų Ameriką. Visų geidžiamas prancūzas čia surengs per 20 koncertų ir aplankys daugybę miestų Brazilijoje, Kosta Rikoje, Kolumbijoje, Meksikoje bei Dominikos Respublikoje. Ten jo laukia šimtai tūkstančių išprotėjusių gerbėjų.

O jau gegužės 3 d. superhitų „The World Is Mine” ir „Love Is Gone“ atlikėjas surengs savo pirmąjį pasirodymą ir Lietuvoje Vilniaus „Siemens“ arenoje. David Guetta žada net trijų valandų visą pasaulį sužavėjusį šou. Beje, jau netrukus paaiškės, kokie Lietuvos didžėjai apšildys  populiarųjį prancūzą.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus