• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Gravity“ savaitgalis – be Islandijos ugnikalnio, bet už tai su Mantiniu ir Hallucin
Autorius: Gravity
2010-04-21 11:44:00

Gravity

Vakarėlių žudikas iš Islandijos, vardu, kurio niekas negali ištarti, Eyjafjallajokull, praėjusį savaitgalį sujaukė daugybę Lietuvos renginių planų. Bet tai jau praeitis. Šį savaitgalį klubas „Gravity“ kvies į du visiškai skirtingo žanro pasišokimus. Ir jokie pelenai nesutrukdys!


Penktadienį, balandžio 23 d., vizginsime uodegas pagal seksualius hip hop bei r'n'b ritmus su soul muzikos prieskoniais. Perėjus šimto metrų ilgio tunelį tą vakarą įžengsite į vakarėlį „Taste It!“. DJ Mantinio pristatoma serija praėjusį mėnesį prikvietė beveik pusę tūkstančio žmonių. Šį kartą jis pasikvietė garsiausio Latvijos klubo „Essential“ rezidentą – DJ Rapą. Ne vieną kartą Lietuvoje jau grojęs mūsų kaimynas seniausiai užsilipdė ant savęs r'n'b ir hip hop didžėjaus-profesionalo lipduką. 


Bet tai dar ne viskas, nes penktadienio „Taste It!“ renginyje ne ką mažesnį vaidmenį nei muzika, vaidins video menininkų komanda „Pimp My SCREEN Studio". Jų erdvinės 3D video projekcijos nudažys šokių aikštelę. Tai reikia pamatyti. 


Po r'n'b ir hip hop šokių posūkis 180 laipsnių kampu. Šeštadienį naktis skirta nokautams. Dar 2008-aisiais pradėta renginių serija „Knockout" už pulto pakvies du skirtingus tiek stiliaus, tiek ir amžiaus prasme, atlikėjus. Pirmuoju numeriu – reiverių mylimas techno muzikos pionierius, komandos „Techstylism“ narys - DJ Hallucin. Toliau nuo muzikos atsitraukęs didžėjus vis rečiau savo vardu papuošia renginių skrajutes. Bet „Gravity“ pavyko jį įkalbėti. Per paskutinius dešimt metų bene svarbiausiuose rave renginiuose sugrojęs DJ Hallucin jau senokai įrodė, ką moka, todėl net nereikia jo girti. 


Tuo tarpu kitas vakaro svečias - tech-house, progressive house muzikos didžėjus Vytautas Wirux. 2009-aisiais jis spėjo sugroti įspūdingiausiuose masiniuose renginiuose kartu su David Guetta, Olav Basoski, „Cosmic Gate“, Rank1, David Sense, Daniel Portman, Tim Davison ir daugeliu kitų pasaulinių šokių muzikos žvaigždžių. Šiuose koncertuose apsilankė beveik 10 000 žmonių. 


Su šio savaitgalio renginiais dar labiau priartėjome prie bene didžiausios balandžio mėnesio bombos. Jau kitą savaitgalį klubas „Gravity“ virs autografų dalinimo scena. Atvyksta „Spirit Catcher“! Septynerius metus itin sėkmingai dirbantis belgų duetas po pasirodymo Tokijuje pirmą kartą gros Vilniaus klube „Gravity“. House muzikos žvaigždės, galybės hitų autoriai yra šokių muzikos stabų Darren Emerson, 16 Bit Lolitas bei Miguel Migs numylėtiniai.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus