• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Gytis Ivanauskas: „Seniai sakiau, kad šokio spektaklių suprasti neįmanoma“
Autorius: eli.lt
2009-12-04 14:14:00

„Su kiekvienu nauju spektakliu einame į priekį, nes kiekvienas darbas prisipildo jį kuriančių žmonių kvėpavimu, jausmais ir sceniniais patyrimais,“ - sako choreografas Gytis Ivanauskas, netrukus pristatysiantis savo septintąjį spektaklį. Jau gruodžio 11 d. Vilniaus Ūkio banko teatro arenoje, o 13, 15 ir 20 dienomis Panevėžyje, Šiauliuose ir Kaune, „Gyčio Ivanausko teatras“ kartu su choreografe iš Kroatijos Sanja Tropp Fruhwald pakvies į naują spektaklį, pavadintą „Premjera“.

Pirmą kartą savo spektaklį su kroate statantis Gytis Ivanauskas papasakojo, kad su nauja kolege susipažino prieš trejus metus „DanceWeb" šokio stažuotėje Vienoje. Ši dviejų choreografų pažintis, vėliau draugystė ir ilgos diskusijos išsivystė iki bendro spektaklio. „Tai yra pirmoji mūsų teatro koprodukcija. „Premjerą“ kūrėme dviese su savo sukaupta praktika ir patirtimi, siekdami publiką nustebinti naujoviškumu,“ - sako savo vardo teatro įkūrėjas.

Anot Gyčio, darbas su užsieniete, Lietuvos aktoriams ir šokėjams - tai unikali galimybė įkvėpti šviežio oro, pasisemti naujos patirties. „Sanja Tropp Fruhwald yra naujas žmogus, atėjęs į mūsų teatrą, bet didelių perversmų nebuvo, nes mūsų darbo principai bei šokio stilistika yra panašūs,“ - tęsia jis.

Paklaustas, ką norėtų pasakyti būsimo spektaklio žiūrovams, G. Ivanauskas pasakoja: „Svarbiausia, kad žiūrovui tai būtų aktualu bei įdomiai pateikta, kad kiekvienas atpažintų ir rastų sau artimą epizodą ir jį išsineštų namo. Norime, kad mūsų „Premjera“ teiktų išgyvenimą, apmąstymus, pojūtį, kvapą ir net skonį. Seniai sakiau, kad šokio spektaklių suprasti neįmanoma, todėl kviečiu visus patirti, išjausti, išgyventi ir mėgautis. Atsiduoti ir susikurti savo istoriją.”

Jau gruodžio 11 d. „Gyčio Ivanausko teatro“ „Premjera“, kurioje Lietuvos žiūrovai turės puikią galimybę pamatyti tai, kas šiuo metu vyksta užsienio šokio pasaulyje, pirmą kartą bus parodyta sostinės Ūkio banko teatro arenoje, gruodžio 13 d. - Panevėžio bendruomenių rūmuose, gruodžio 15 d. - Šiaulių kultūros centre, gruodžio 20 d. - Kauno valstybinio dramos teatro ilgojoje salėje.

„Gyčio Ivanausko teatro“ kalendorius:

Gruodžio 11 d., penktadienis, 19 val.
„Premjera“
Ūkio banko teatro arena, Vilnius

Gruodžio 13 d., sekmadienis, 18 val.
„Premjera“
Panevėžio bendruomenių rūmai

Gruodžio 15 d., antradienis, 18 val.
„Premjera“
Šiaulių kultūros centras

Gruodžio 20 d. sekmadienis, 15 ir 19 val.
„Premjera“
Kauno valstybinis dramos teatras, ilgoji salėRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus