• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Į Lietuvą atvyksta muzikos mega žvaigždė David Guetta

2008-12-29 00:00:00

Į Lietuvą atvyksta muzikos mega žvaigždė David Guetta
Eli.lt
David Guetta - pop žvaigždė, pasauliui drąsiai rėžianti: „Fuck me I'm famous“. Daugiausiai pasaulyje įrašų parduodantis didžėjus sėkmingai groja 2 milijonams žmonių Rio de Žaneire ar gyvai koncertuoja per „Victoria's Secret“ kolekcijos pristatymą. Maža to, jis yra pirmasis didžėjus atlikęs savo programą lėktuve, skrendančiame iš Paryžiaus į Ibizą.

Tik jis, Ti?sto ir Bob Sinclar yra tokie populiarūs šou verslo atstovai didžėjai. Jie žengia raudonais kilimais per visus svarbiausius metų renginius, filmų, muzikos apdovanojimus, madų kolekcijų pristatymus. Sklinda gandai, kad dėl jų geriausių metų pasirodymo datų pešamasi aukcionuose. Tačiau jau kitais metais kultiniu tapęs didžėjus, moterų numylėtinis David Guetta pirmą kartą atvyksta į Lietuvą. Gegužės 3 d. ši tikra šokių muzikos mega žvaigždė surengs savo pasirodymą Vilniaus „Siemens“ arenoje, teigiama agentūros „In The Mix“ pranešime.

Jo dainas niūniuoja pusė pasaulio

41 metų prancūzas David Guetta turi kuo girtis. Trys auksiniais tapę albumai: „Pop Life“, „Guetta Blaster“ ir „Just a Little More Love“. Kontraktas su „L'oreal“, romanai su modeliais, remiksai pop žvaigždėms Kylie Minogue, David Bowie ir Madonna, plius keliolika populiarių rinkinių. Negalima pamiršti ir fotosesijų garsių žurnalų viršeliams bei pasirodymų  privačiuose vakarėliuose San Tropeze, Honkonge, Balyje ir Holivude.

Bet, visų svarbiausia, tai, kad po kelis mėnesius topuose karaliavusias jo dainas „The World Is Mine”, „Just A Little More Love”, „In Love With Myself” ir „Love Is Gone“ niūniuoja pusė pasaulio. Pastaroji pernai buvo įvertinta „World Music Award“ apdovanojimu, o šiemet festivalyje „Winter Miami Conference“ „Love Is Gone“ kūriniui buvo suteiktas ir „Best Club Anthem Of The Year“ titulas.

Visai neseniai britų DJ MAG paskelbtame populiariausių didžėjų šimtuke, kurį išrinko keli šimtai tūkstančių gerbėjų iš viso pasaulio, David Guetta pirmą kartą pakilo taip aukštai – į penktąją vietą. Aukščiau liko tik trance muziką propaguojantys grandai: Armin van Buuren, Ti?sto, Paul van Dyk bei Above & Beyond. Taigi, žavingasis prancūzas tapo populiariausiu house muzikos didžėjumi pasaulyje.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus