• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Į Lietuvą trim dienom atvyksta visas Pasaulis!

Autorius: Giedrė Kondratė
2012-06-11 16:55:00

Birželio 15-17d. Vilniuje, Crowne Plaza viešbutyje vyks jau ketvirtasis tarptautinis Afrolatin šokių festivalis „One Love“, kuriame kiekvienas norintis galės išmokti per 20 skirtingų Afrikos ir Lotynų Amerikos šokių.2012 m. Birželio 11 d., Vilnius. Jau ketvirtus metus beskaičiuojantis tarptautinis Afrolatin festivalis „One Love“ – tai labai laukiama Afrikos ir Lotynų Amerikos kultūrų mylėtojų bei šokėjų šventė. Anksčiau besivadinęs „Bachata festivaliu“, šiais metais renginys keičia savo vardą, kadangi jame bus galima išmokti ne tik bachatos, bet per 20 skirtingų Afrikos ir Lotynų Amerikos šokių: Bachata, Rueda de Bachata, Bolero, Bachatango, Tango, Merengue, Reggaeton, Salsa, Rueda de Casino, Kizomba, Semba, Kuduro, Žaliojo iškyšulio šokių, Kaizen, Afro Rumba, Flamenco, Cha Cha, Zumba ir kt. Taip pat dalyvių laukia autentiškos Bachatos muzikos grupės iš Dominykos Respublikos koncertas, pasaulinio garso šokių meistrų ir Lietuvos scenos meno atlikėjų, šokio mados atstovų pasirodymai, įvairūs žaidimai ir konkursai bei šokiai iki penktos valandos ryto.Kasmet festivalio sėkmė vis auga ir susilaukia vis daugiau Lietuvos ir užsienio svečių dėmesio. Pernai metais buvo sulaukta šokėjų net iš 32 užsienio šalių. Instruktoriai šiemet suvažiuos net iš 14 šalių. Visi jie yra vieni geriausių savo srities specialistų, turintys itin didelią patirtį ne vien šokiuose, bet ir pedagogikoje, psichologijoje ir sociologijoje.

Pasibaigus pernai metų renginiui visi instruktoriai ir festivalio svečiai vienbalsiai sveikino organizatorius ir rengėjus su neabejotinai viena aukščiausių tokio tipo festivalių kokybe pasaulyje. Šiemet “One Love” organizatoriai dar labiau džiugins dalyvius. Į Lietuvą jie pirmą kartą pasikvietė bachatos dainų kunigaikščiu tituluojamą Joan Soriano ir jo šeimą. Šie atlikėjai, atvyksiantys iš pačios Dominikos Respublikos gilumos, birželio 16 dieną pirmą kartą lankysis Pabaltyje.Afrolatin šokių studijos „Souls“ vadovai ir festivalio organizatoriai Giedrė ir Šarūnas Kondratai, pirmieji į Lietuvą atvežę šokius Bachata ir Kizomba, kviečia visus girdėjusius, bet dar nemačiusius, mačiusius, bet dar nešokusius, šokusius, bet nebegalinčius gyventi be šokių į šią trijų dienų pažintinę ir pramoginę šventę. “Tai pakeis Jūsų požiūrį į save, supančią aplinką, joje gyvenančius žmones. Tai pakeis Jūsų gyvenimą! ” – sako Giedrė Ieva Kondratė.

Afrolatin šokių festivalis “One Love” vyks birželio 15-17 dienomis, „Crowne Plaza“viešbutyje. Programa prasideda 10 val. Festivalyje galima dalyvauti keliais būdais: įsigijus visų trijų dienų bilietą „full pass“, į kurį įeina pamokos, koncertas bei trys vakarėliai, pasirinkti vieną festivalio dieną, į kurią įeina tos dienos pamokos ir vakarėlis, dalyvauti tik vakarėliuose arba viename iš jų pasirinktinai, įsigyti pradedančiųjų lygio pamokų arba atskirai pasirinkto šokio pamokos bilietą.Maloniai kviečiame žiniasklaidos atstovus į patį renginį, o taip pat į spaudos konferenciją, kuri vyks birželio 12 dieną, 11.30  val. Vilniaus miesto savivaldybės spaudos konferencijų salytėje, 2 aukšte. Konferencijos dalyviai: Vilniaus miesto tarybos sekretorius Virginijus Dastikas, Eskedar Tilahun („Matihana“), festivalio organizatoriai Giedrė ir Šarūnas Kondratai.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus