• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Į Vilnių atvyksta Les Schmitz, kurio vakarėliuose lankosi ir Naomi Campbell
Autorius: Eli.lt
2009-12-10 13:26:00

Les Schmitz

Penkiems tūkstančiams įpratęs groti bene garsiausio Ibizos klubo „Amnesia“ rezidentas iš Ispanijos šį savaitgalį Vilniuje surengs savo pasirodymą išskirtiniams keliems šimtams žmonių. DJ Les Schmitz – tai vardas, kurį išdidžiai taria ne tik šokių muzikos sostine vadinama Ibiza,  garsiausi pasaulio didžėjai, populiariausi šokių muzikos žurnalai, bet ir Lietuvos publika.

Jau šį penktadienį, gruodžio 11 d., tikra diskotekų žvaigždė, per kurio pasirodymus linksminosi Naomi Campbell, P. Diddy, Bono, George Michael, Calvin Klein, Domenico Dolce, Stefano Gabbana ir kiti, trečią kartą atvyksta į mūsų šalį. Sostinės „Crystal Lounge“ bare, esančiame Vilniaus g. 31,  DJ Les Schmitz pasirodys „Bacardi“ pirmą kartą pristatomame vakarėlyje „People from Ibiza“. Ši ne tik Ispanijoje, bet ir JAV, Brazilijoje, Argentinoje bei kitose šalyse vykstanti renginių serija linksmino milijonus šokių muzikos gerbėjų. 

Geriausias Ibizos klubų rezidentas

Su garsiaisiais diskotekų meistrais Paul Oakenfold, Sasha, Paul Van Dyk, Sven Vath bei galybę kitų grojęs Les Schmitz nuo 2003-ųjų yra Ibizos „Amnesia“ klubo rezidentas. Šiais metais „Amnesia“ Majamio žiemos muzikos konferencijoje pripažintas „Geriausiu tarptautiniu klubu“, o pats ispanas jau ne pirmus metus vadinamas vienu geriausiu šokių muzikos salos didžėjumi. Prieš metus ispanų DJMAG žurnalas penktadienio vakarėlio šeimininką išrinko geriausiu Ibizos klubų rezidentu.

Vasaros metu Les Schmitz kiekvieną savaitę nuo antradienio iki sekmadienio linksmina tūkstančius „Amnesia“ lankytojų iš viso pasaulio. Įspūdinga tai, kad vienas didžiausių Ibizos klubų talpina daugiau kaip penkis tūkstančius žmonių ir kiekvieną vakarą yra visiškai sausakimšas. Maža to, ne sezono metu „Amnesia“ rezidentas kasmet aplanko mažiausiai 25-ias šalis, kur rengia klubą reklamuojančius pasirodymus. Šį penktadienį ispano stotelė – Vilnius, šeštadienį jis didžėjaus Frankfurte, kitą savaitgalį jo laukia du pasirodymai Ispanijoje.

Vasarišką šokių muziką propaguojantį Les Schmitz apšildys duetas „Deep Inc“. Broliai Tadeu Nice ir Domino jau senokai diktuoja naujausias soulful house muzikos madas ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Per aštuonerius metus „Deep Inc“ visoje šalyje surengė šimtus diskotekų ir pristatė begalę pasaulinio garso soulful house atlikėjų.

Vakarėlis ypatingoje vietoje - po stikliniu stogu

Pasaulyje gerai žinomi „People from Ibiza“ vyksta kiekvieną vasaros penktadienį Ibizos „Amnesia“ klube. Tai spalvingas energijos pliūpsnis, pritraukiantis pačius tikriausius šokių muzikos gerbėjus iš viso pasaulio. Pirmą kartą Lietuvoje surengtą „People from Ibiza“ vakarėlį ves ne kas kitas, o pats šios serijos šeimininkas Ibizoje DJ Les Schmitz. Ispanas gerai žino, kaip išjudinti minią, todėl su keliais šimtais jam tikrai nebus jokio vargo.

Tad jau šį penktadienį visi, pasigendantys saulės, vasaros vakarėlių ir tvankių naktų, galės pamiršti kad ir šiltą, bet vis vien lietuvišką žiemą ir pasinerti į Ibizos salos ritmus. Nemažiau svarbus už garsų didžėjų vakarėlio „ingridientas“ - ypatinga renginio vieta. „People from Ibiza“ vyks įspūdingoje sostinės vietoje – po stikliniu stogu įsikūrusiame „Crystal Lounge“. „Tai vieta, kokios Vilniuje dar nebuvo. Čia jautiesi lyg ir lauke, bet esi viduje,“ - taip apie neseniai atidarytą barą atsiliepė viena žurnalistė.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus