• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Į Vilnių grįžta garsiausias drum'n'bass duetas iš Japonijos Makoto ir MC Deeizm  1 

Autorius: Gravity
2009-04-27 00:00:00

Į Vilnių grįžta garsiausias drum'n'bass duetas iš Japonijos Makoto ir MC Deeizm
„Makoto ir MC Deeizm yra geriausias duetas drum'n'bass scenoje po manęs ir MC Conrad“, - prieš kelis metus sakė Vilniuje grojusi tikra drum'n'bass legenda LTJ Bukem. Ilgesnį nei įprastai savaitgalį, šį ketvirtadienį, balandžio 30 d., išskirtiniame renginyje „Amenų Broliai“ klube „Gravity“ pasirodys būtent šis duetas iš tolimosios Japonijos.

Prieš dvejus metus pilną klubą pririnkęs Makoto ir MC Deeizm sugrojo bene ilgiausią svečių setą per visą „Gravity“ istoriją. Jie grojo iki pusės šešių, net dviem su pusę valandos viršydami sutartą grojimo laiką. Dar kartą į Vilnių grįžtančiam japonui ir britei už pulto talkins ZIP FM radijo laidos „Amenų Broliai“ bei renginio šeimininkas JaZzy ir Red1 iš komandos „Full Flavour“. Beje, į šį renginį, pateikus Godos laišką, galėsite patekti tik už 15 Lt.

Visiškai skirtingi, bet dar įdomesni

Drum'n'bass diskžokėjaus bei prodiuserio Makoto bei MC Deeizm pora lyg rytietiškas In-Jang simbolis. Tai mažai kalbantis, nedrąsus Makoto, kuris savo drum'n'bass ritmus sujungia su charizmatiška, aistras kaitinančia ir nenuilstančia vokalo virtuoze MC Deeizm. Kiek stačiokiška reperė nevengia kartais net riebiai nusikeikti. Jie visiškai skirtingi, tačiau vienas kitą papildydami jie tampa labai įdomia ir išskirtine komanda.

Buvęs garsiosios LTJ Bukem įrašų kompanijos „Good Looking Records“ narys Makoto yra didžiausia visos Azijos drum'n'bass žvaigždė. Todėl natūralu, kad Makoto yra nuolatinis pagrindinių viso pasaulio drum'n'bass renginių bei elektroninės muzikos festivalių dalyvis, o jo vardas plakatuose rašomas vienodu dydžiu kaip ir LTJ Bukem, Goldie, Andy C ar Roni Size.

Grojimas iki kol užsidegs šviesos

„Ar žinai kaip turėtų atrodyti tobula drum‘n‘bass kompaktinė plokštelė? Vienoje pusėje turėtų būti LTJ Bukem su MC Conrad, o kitoje Makoto su MC Deeizm. Tai - dvi nepakartojamos muzikinės poros. Kartą Lietuvoje viešėję ir sumušę klube „Gravity“ grojančių svečių laiko rekordą, Makoto su Deeizm nelipo nuo scenos iki pat šviesų užsidegimo. Kokiame dar drum‘n‘bass vakarėlyje taip yra buvę? Man siaubingai norisi, kad tai pasikartotų“, - apie pirmąjį svečių pasirodymą pasakoja JaZzy.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
giedra
2009-04-27 21:27:08
d'n'b (inlove)