• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
IKI pirkėjai padovanos skurstančių šeimų vaikams Kalėdų stebuklą
Autorius: "Iki"
2009-12-01 11:44:00

Sunkmečiu Lietuvoje daugėja skurstančių šeimų, jų vaikai šventes šiemet sutiks nebe taip džiugiai, kaip anksčiau, todėl prekybos tinklas IKI inicijuoja Kalėdinę labdaros akciją „Padovanok Kalėdų stebuklą“, į kurią įtrauks savo pirkėjus ir gausią interneto bendruomenę.

Nuo gruodžio 1 d. IKI prekybos centruose visoje Lietuvoje atsiras specialiais ženklais pažymėtos lentynos su vaikiškais žaislais. Kiekvienas pirkėjas galės nupirkti vieną ar kelis kokybiškus ir nebrangius žaislus, prirašyti savo palinkėjimą ir įdėti juos į specialias akcijos dėžes, esančias kiekvienoje parduotuvėje. Prieš Kalėdas šie žaislai atiteks skurdžiai gyvenančioms šeimoms, kurių šiuo metu skaičiuojama gerokai daugiau nei 20 tūkstančių.

„Mūsų kalėdinės labdaros akcijos tikslas yra atkreipti dėmesį į tuos, kurie dažnai yra nepelnytai pamirštami – vargingai gyvenančių šeimų narius. Norime, kad į šią akciją įsitrauktų ir mūsų pirkėjai – socialiai atsakingi ir geranoriški žmonės. Kartu su jais užtikrinsime, kad vaikams iš remtinų šeimų žiemos šventės būtų linksmos ir vertos malonių vaikystės atsiminimų”, - teigė IKI atstovas ryšiams su visuomene Valdas Lopeta.

Akcijos partnerio – labdaros fondo „Maisto bankas“ – duomenimis, sunkiai besiverčiančių šeimų šalyje sparčiai daugėja, tačiau vaikai iš tokių šeimų paprastai sulaukia mažiau visuomenės dėmesio nei tie, kurie yra globojami vaikų namuose. „Vaikai visur yra vaikai – jiems vien skanėstai tikrų Kalėdų nesukuria. Todėl bendrom jėgom su IKI šiemet dalinsime ne tik maistą, bet ir dovanosime žaisliukus“, - sakė labdaros ir paramos fondo “Maisto bankas” direktorė Deimantė Žebrauskaitė.

IKI kalėdinė labdaros akcija www.kaledustebuklas.lt jau savaitę vykdoma ir internete. Beveik 2000 Lietuvos tinklaraštininkų, interneto svetainių ir socialinių tinklų dalyvių prie akcijos prisidėjo į savo tinklaraščius įsidėdami specialų akcijos skydelį. Kaskart ji paspaudę skaitytojai padidina bendrą akcijos fondą 5 ct. suma. Šiuos pinigus labdarai skiria IKI prekybos tinklas, už juos taip pat bus perkami žaislai remtinų šeimų vaikams. Šiuo metu paspaudimų jau surinkta už beveik 8000 tūkst. litų. Planuojama, kad iki Kalėdų žaislų Lietuvoje bus išdalinta mažiausiai 20 tūkst. vaikų iš skurdžiau gyvenančių šeimų.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus