• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Ilgiausias Lietuvos bučinys su Listerine“ dalyvavusios poros akimis  3 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2011-06-20 08:15:00

„Ilgiausias Lietuvos bučinys su Listerine“ dalyvavusios poros akimis
Iš asmeninio archyvo

Vos internete išvydusi galimybę registruotis į pirmą kartą Lietuvoje vyksiantį ilgiausio bučinio konkursą, jau tą pačią akimirką organizatoriams nusiunčiau savo poros duomenis ir sulaukusi patvirtinimo, jog esame įtraukti į dalyvių sąrašą, ėmiau džiūgauti. Vis dar džiūgauju, kad sudalyvavau, tačiau, deja, nebuvo tame konkurse viskas taip, kaip aš tikėjausi.


Džiaugiuosi, kad dirbu žiniasklaidoje ir turiu galimybę Jums papasakoti apie tai, kaip viskas vyko iš vidaus.


Dalyvauti konkurse „Ilgiausias Lietuvos bučinys su Listerine“ atvyko 8 poros. Visos – sulaukusios pilnametystės, pasiryžusios laimėti ir puikiai nusiteikusios. Tačiau viskas taip gražu nebuvo. Drįstu sakyti, kad poros konkursui buvo pasiruošusios daug labiau už organizatorius, kurie nė kiek nesistengė, kad poros jaustų komfortą. 18 valandą Vilniaus prekybos centre „Panorama“ renginys prasidėjo. Nors pranešime spaudai buvo rašoma, kad bus kviečiama surinkti kuo daugiau vienu metu besibučiuojančių porų ir taip „sumušti“ besibučiuojančių porų rekordą, paties renginio metu nė žodeliu nebuvo užsiminta apie šią idėją. O juk prekybos centre buvo gausu žmonių, kurie bent akimirkai galėjo susikabinti lūpomis ir kartu siekti rekordo, tačiau viskas priklauso nuo renginio vedėjo organizuotumo ir komunikabilumo, kuriais, deja, vedantysis nepasižymėjo.


Ir taip, ilgiausio bučinio konkursas pradedamas. Bučiuotis pradėjo aštuonios poros, palaikančios komandos plojo, fotografai fotografavo, jautėmės tikromis žvaigždėmis, ką jau kalbėti apie tai, kad jau po poros valandų visa internetinė žiniasklaida mirgėjo bučiuoklių nuotraukomis.


Po kiekvienos valandos bučiavimosi, laukė penkių minučių pertrauka. Ką per ją veikti? Kol stovi ir bučiuojiesi, apmąstai daug ką: atsigersiu vandens, sukrimsiu agurką, dar gerai būtų nubėgti iki ten, kur karaliai pėsti vaikšto, bet ir prigulti būtų gerai... O štai ateina pertraukėlė ir visiškai pasimeti – lūpos raudonos kaip burokėliai, palaikymo komanda be perstojo klausinėja kaip jaučiamės, aplinkiniai stebi, o žurnalistai vis dar turi ūpo klausinėti ar mes pasiryžę nugalėti. Taip, pasiryžę.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Silvija
2011-06-21 16:44:33
o čia tai bent! ačiū už info, žinosim kaip viskas vyksta....
Andrius
2011-06-20 19:29:25
Tikrai neatmusa :)
Eva
2011-06-20 13:20:03
Sveikinu su trečiąja vieta! Ir vis dėlto smalsu: ar tokie konkursai neatmuša noro apskritai bučiuotis? :D