• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„International Makeup Center“ Vilniuje – atidarytas!  1 

Autorius: Eli.lt
2009-09-01 07:33:00

„International Makeup Center“ Vilniuje – atidarytas!
Tarptautinis makiažo centras  (angliškai “International Makeup Center”) - lyderiaujanti makiažo mokykla Europoje. Pirmasis centras atidarytas dar 1990 m. Švedijoje, Stokholme. Profesionalūs vizažistai ruošiami taip pat Suomijoje, Norvegijoje bei Estijoje.  Į šias mokyklas susirenka specialistai ir jais norintys tapti žmonės iš viso pasaulio.


Su International Makeup Center mokiniais dirbs ir patirtimi dalinsis, pasaulio mados tendencijas ir aktualijas pristatys geriausi makiažo specialistai, turintys daug patirties grožio versle. Garsūs grožio industrijos specialistai rekomenduoja International Makeup Center ir dažnai renkasi šio centro mokinius savo projektų asistentais. Keletas buvusių mokinių buvo nominuoti ir laimėjo prizus bei apdovanojimus (pvz.: prestižinį žurnalo „Elle“ apdovanojimą).


Šių metų rugpjūčio 27 d. MAKE UP STORE parduotuvėje - salone Olle Johannson, garsus pasaulyje meistras, makiažo guru, International Makeup Center Stokholme vadovas, pristatė šį centrą plačiajai visuomenei. Pagrindinis MAKE UP STORE kompanijos vizažistas  išmaišė visą pasaulį su artistų trupėmis. Olle Johannson yra dirbęs su tokiomis žvaigždėmis, kaip ABBA, Gwen Stefan ir kitomis.


International Makeup Center Lietuvoje vadovė, vizažo pasaulyje puikiai žinoma Jolanta Paulauskienė, atidarydama centrą teigė: „Viskas slypi pačiame pavadinime – makiažo centras. Tai bus susibūrimų vieta, kur rinksis garsiausi makiažo profesionalai, grožio industrijos atstovai bei savo srities specialistai iš Lietuvos ir ne tik.“


Mokslai šiame centre organizuojami remiantis švedų parengta ir patvirtinta programa. Dėstytojai bus laisvai samdomi, puikiai išmanantys vizažo subtilybes bei savo srities profesionalai: Lilija Bytautaitė, Laura Kreivytė, Vaida Venckutė, Julija Estko ir kt.  Garbės dėstytoju 10 savaičių kursuose, skirtuose pradedantiesiems, sutiko būti garsus mūsų šalyje ir pasaulyje dizaineris Juozas Statkevičius. Savo patirtimi ir išmone kursuose taip pat dalinsis fotografai, stilistai ir kiti specialistai. International Makeup Center siūlys tobulinimosi kursus ir vizažo meistrams. Šių kursų trukmė  - 2 savaitės. Visi, baigę mokslus makiažo centre, gaus Europoje pripažįstamą ir vertinamą diplomą. Šie mokslai atveria kelią į mados, grožio ir pramogų pasaulį.


Pristatymo metu žymios Lietuvos moterys specialisto iš Švedijos pagalba pavirto pasaulinio garso įžymybėmis: muzikos vadybininkė Oksana Zlatkovaitė puikiai atliko Clara Bow, Kotryna Kirdeikytė - Audrey Hepburn vaidmenis, o Jurgita Tvarijonaitė tapo lietuviškaja Pamela Anderson.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
:)
2009-09-01 09:00:33
su tokiu makiazu ir saves veidrody gali issigasti! specialistai!