• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Interviu su emo  19 

Autorius: Pinkcity.lt
2009-02-02 00:00:00

Interviu su emo
Brėkštant droviai apsnigtam viduržiemio rytui į rožinio miesto vartus pasibeldė vaikinas ir nusibraukė juodų plaukų sruogą nuo akių. Apsikabinau truputį per saldžios kinrožių arbatos puodelį ir susikaupusi užkalbinau.

PinkCity: Labas, gavau Tavo laišką, kuriame rašai, kad nori papasakoti apie emo, kaip yra iš tikrųjų. Nes TV oi kokių nesąmonių pripasakoja…
Emo: Sveika, PinkCity. Taip, mane tikrai šokiravo tie visi įvykiai Kaune. Šokiravo ne tik žmonių, bet ypač žurnalistų nuomonė apie emo “judėjimą”.

PinkCity: Kodėl? Šiaip visus šokiravo savižudybės…
Emo: Mano asmenine nuomone, tai net nebuvo savižudybės. Daugelis “kitokių” paauglių lipa ant apleistų pastatų stogų, kur vaikščioti pakankamai pavojinga. Pats ne kartą buvau užsirioglinęs ant prie Kauno “Akropolio” esančio stogo. Aš tikrai manau, kad tai galėjo būti nelaimingas atsitikimas, ypač pirmos mergaitės kritimas. Gali būti, kad antra ir nusižudė, bet ne dėl to, kad ji buvo emo, tiesiog ji sunkiai galėtų gyventi toliau, mačius savo geriausios draugės žūtį. Šiaip iš tiesų vien tų savižudybių nenorėčiau labai nagrinėt, nes jų tikrai nepažinojau ir negaliu 100% būt užtikrintas savo nuomone. Labiau norėčiau atkreipt visuomenės dėmesį apie klaidingai susidariusią nuomonę apie pačią emo kultūrą. Ir dar.. vienas dalykas yra emo, o kitas dalykas emo išvaizda.

PinkCity: Gerai, tada papasakok, kas apskritai yra emo.
Emo: Emo kultūros pradžia prasidėjo Jungtinėse Amerikos Valstijose. Man emo asocijuojasi su grupe Weezer. Emo buvo romantiški, emocionalūs žmonės, vaikštantys nebūtinai su juodais plaukais, tvarkingai apsirengę, su storų juodų rėmelių akiniais (išvaizda gal šiek tiek panašūs į moksliukus), kurie per pertraukas atsisėdę po medžiu skaitydavo poeziją, rankose nuolatos nešiodavosi porą knygų, būdavo vieniši. Ta vienatvė vėliau persiformavo į juodus plaukus, smailai apkirptą grifką.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Emilija
2012-03-01 14:45:27
labas, as nesiruosiu zudytis bet man reik pagalbos. pas phikologa nueit nepades nes reikia tokio kaip tu. kartais labai pradetu pyktis su seima, nerandu TIKRU draugiu kurios isklausytu. man reikia pasiulimo kur galima susitikti su okiais zmonem. man 13 m.
Go2te
2011-03-15 19:48:38
Na, as esu 13 ir emo. Plaukai rudi, kai bandziau nusidazyt nieko nepavyko, tevai... jie labai nesuprating i nezinau ka daryt...
laurynas
2010-09-14 17:52:28
man tik 9 metai ir vistiek as emo nors visi mokyloje,skautuose sako:eik tu gejus tu ilgaplaukis savizudis pjaustaisi venas kazkoks nenormalas tu.
jie tiesiog nieko nesupranta visi neigia mus nors mes kaip ir kiti zmones mes ne gejai,daunai mes nesam tokie