• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Jubiliejinėje diskotekoje – staigmenos ant staigmenų
Autorius: eli.lt
2009-12-01 11:40:00

Jovani

Pirmąjį oficialios žiemos penktadienį, gruodžio 4-osios vakare, sostinės klube „Havana Social Club“ bus minima 100-oji klubinio gyvenimo gidu pravardžiuojama „Jovani@club“ laida, nuo ankstyvo vakaro iki vėlyvo ryto pašvęsta rinktinei house muzikai. Geriausius kūrinius iš savo kolekcijų klubinėtojams dovanos daugiau nei 16 gerbiamų ir mylimų didžėjų, tarp kurių house muzikos ikona iš Latvijos Bogdan Taran bei specialus „Groovy Faction“ projektas.

Per 2 metus – 100 laidų kolekcija

Radijo stoties „Zipfm“ balsas, house muzikos vedlys, kūrėjas ir puoselėtojas Jovani ploja delnais ir vis dar negali patikėti, kad būdamas toks jaunas jau švenčia 100-ąjį jubiliejų – būtent tiek jo autorinių laidų „Jovani@club“ buvo sukurta per dvejus gyvavimo metus. Klubinio gyvenimo gidu klausytojų ir kolegų pakrikštytoje laidoje klausytojai buvo lepinami ne tik kokybiška muzika, joje taip pat buvo galima išgirsti galybę apie muziką ir gyvenimą nuoširdžiai plepančių šokių muzikos žvaigždžių: nuo Fedde Le Grand iki DJ Tiesto.

Prie visoje Lietuvoje sėkmingai išpopuliarėjusio Dj Jovani atsiradimo pirštus prikišo ne vieną jauną didžėjų ir prodiuserį suradusi bei išgarsinusi kompanija „RyRalio“. Už tai Jovani taria didelį „ačiū“ ir džiaugiasi, kad Vilniaus bei Kauno house diskotekų lankytojams puikiai pažįstamas didžėjus, neseniai linksminęs Čikagos „Griffin Lounge“ klubo svečius, gegužę viename renginyje grojo kartu su garsiuoju David Guetta.

3 salėse – beveik 2 dešimtys didžėjų

Jubiliejinio vakaro metu house muzikai ištikimas Jovani į šventę pasikvietė galybę didžėjų, kurie linksmins diskotekininkus trijose skirtingose salėse. Pagrindinė „Main House“ erdvė (Bogdan Taran, Santi Touch, Andrius Rio, Astralas, Jazzus Juice) bus skirta stipresnei, „big room house“ muzikai, „Classic House“ salėje (Dj Mix, Funky M, Rolandas Mackevičius, Plato, Andy Roze) rinksis klasikinių house hitų mylėtojai, o „Speed Garage“ (Jovani, Flaxen Beats Dj‘s, Mark West, Warping Beats Inc.) bus laukiama šio 1990-2000 metais gyvavusio stiliaus gerbėjų.

„Kremu ant jubiliejinio torto galima vadinti Bogdan Taran pasirodymą, kurio house muzikai skirtų laidų klausydavausi, kai buvau mažas. Jis visiškas mano paauglystės laikų dievukas, - nekantriai laukdamas jubiliejinės diskotekos sakė šventės kaltininkas. – Aišku, bus labai įdomu išgirsti skirtingus muzikos stilius propaguojančių kolegas, kurie šia proga sutiko groti išskirtinai tik house muziką, o projektas „Groove Faction“ bus skirtas gyvos muzikos išsiilgusiems vakarėlio svečiams“.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus