• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Justas albumą pristatys įspūdingu koncertu
Autorius: Eli.lt
2010-01-28 15:00:00

Muzikinio realybės šou „Dangus 2“ nugalėtojas dainininkas Justas Lapatinskas prisipažįsta nekantriai laukiantis vasario 23 d., kuomet savo gerbėjams, žurnalistams, kolegoms bei draugams  galės „gyvai“ ir oficialiai pristatyti savo antrąjį albumą „Ateinu rytoj“, parduotuvių lentynose pasirodžiusį dar prieš Naujuosius.

Albumo pristatymo proga sostinės klube „New York“ bus surengtas galingas koncertas, kurį Justas vadina dideliu iššūkiu sau ir todėl itin kruopščiai ruošiasi. Be Justo scenoje svečių teisėmis dainuos Marijonas Mikutavičius, Mantas, Šorena ir Mundis, smuikais grieš žaviosios „Electric Ladies“ merginos.

Muzikinės šventės kaltininkui pritars iš žinomuose kolektyvuose grojančių muzikantų sudaryta grupė: Jurgos Šeduikytės grupės būgnininkas Vytis Vainilaitis, Marijono Mikutavičiaus grupės bosistas Paulius Jaskūnas ir Manto bei grupės ŽAS gitaristas Viktoras Jonušis. Netrukus prie repeticijų salėje plušančio kolektyvo žada prisijungti ir klavišininkas.

„Be abejonės, koncerte nuskambės ir populiariausios mano pirmojo albumo „Aš matomas“ dainos, įtrauksime ir keletą labai populiarių užsienio atlikėjų „koverių“, - vardija atlikėjas.
Justas džiaugiasi, kad albumo pristatymu domisi daugybė žmonių. „Stengiuosi pakviesti visus artimiausius draugus. Suskaičiavome, kad vien iš mano gimtųjų Druskininkų žada atvykti apie 100 žmonių. Jau nekalbu apie kolegas muzikantus, kurių taip pat maloniai lauksiu koncerte, jei tik jie norės ateiti“, - sako dainininkas.

Atlikėjas džiaugiasi, kad jo niekas neverčia pataikauti masėms ir įrašinėti tokias dainas, kurias reikėtų dainuoti per prievartą. Antrajame Justo albume – devynios naujos dainos (tarp jų – ir gerbėjams jau puikiai žinomas kūrinys „Pavasario žiedai“) bei duetas su M.Mikutavičiumi „Ateina žiema“, kurį drąsiai galima vadinti vienu didžiausių žiemos hitų. Albumo pristatyme beveik visas naujo albumo dainas bus galima išgirsti gyvai.

Kokiai publikai Justas dedikuoja savo dainų albumą? „Mano gerbėjai užaugo – jeigu per realybės šou jiems buvo 11, tai dabar – 15 metų. Tai pradinė gerbėjų amžiaus riba. Galutinė – 47- 48 metai“, - nė nemirktelėdamas statistiką paberia jis.

„Sutinku, kad šiais laikais leisti albumą – didelė prabanga. Esu dėkingas savo prodiuseriams bei vadybininkams, kurie tiki manimi ir leidžia žengti pirmyn. Neįsivaizduoju, ką galėčiau veikti, jei nedainuočiau. Aš tiesiog privalau tęsti karjerą, nes pagrindinis mano darbo įrankis – balsas.  O šis albumas – geriausias įrodymas, kad ne tik egzistuoju, bet ir judu pirmyn“, - šypsosi leidybos kompanijos „Promostar“ globojamas dainininkas.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus