• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaune vyks žaviausios Lietuvos moters rinkimai

Autorius: Balsas.lt
2009-11-25 08:00:00

Kaune vyks žaviausios Lietuvos moters rinkimai
Organizatorių archyvo nuotr.

Lapkričio 27 dieną, 19 val. Kauno "Girstučio" kultūros rūmuose antrą kartą rengiamas žaviausios ir šauniausios Lietuvos moters konkursas "Lietuvos ponia 2009".

Varžysis 12 dalyvių

Dėl šio titulo varžysis 12 žavių ponių iš įvairių šalies regionų — Vilniaus, Kauno, Marijampolės, Druskininkų, Rokiškio, Lazdijų.

Tai 28 — 47 metų savarankiškos, turinčios vaikų moterys, tarp kurių verslininkės, psichologės, medikė, teisininkė, universiteto dėstytoja, policijos pareigūnė, žurnalistė ir kitų profesijų įdomios moterys.

Beveik visos konkurso dalyvės turi aukštąjį išsilavinimą, keletas iš jų — magistro diplomus, o viena po mėnesio gins mokslų dakatarės disertaciją.

Konkurso dalyvės — rūpestingos mamos, net penkios iš jų augina po tris  vaikus, o visų konkurso dalyvių vaikų skaičius siekia 25.

Pagal konkurso nuostatus, jame gali dalyvauti Lietuvos Respublikos pilietės nuo 28 iki 50 metų, turinčios vaikų, profesiją, aktyviai dirbančios (ne vyrų ar draugų išlaikytinės), turinčios meninių ar kitų kūrybinių sugebėjimų. Žinoma, tam tikras dėmesys skiriamas ir dalyvių išvaizdai.

Pramoginiame renginyje "Tai — mano gyvenimas"  — "Monton" originalių drabužių kolekcijos, "La Senza" apatinio trikotažo firmos kolekcijų pristatymas, išskirtinių "A and R" salono vakarinių suknelių kolekcijos demonstravimas.
Dalyvių choreografinėms kompozicijoms gyvai akomponuos roko grupė "Bon Jeans", kuri pergroja Bon Jovi kūrinius.

Originalūs prisistatymai

Konkurso dalyvių prisistatymo dalyje bus atsisakyta panašaus tipo konkursuose vyraujančių tradicinių pasakojimų apie save. Pretendentės bus pristatytos vaizdo klipuose. Per prisistatymą joms taip pat teks improvizuoti žinomų žmonių posakių apie moteris temomis.

Talentų konkurse renginio dalyvės dainuos su savo vaikais bei žinomais Lietuvos estrados atlikėjais, šoks su sportinių šokių profesionalais, demonstruos savo sukurtas vaizdo instaliacijas, pristatys savo sukurtas dainas bei kitus meninius sugebėjimus.

Prieš pat finalą konkurso dalyvės pateiks savo sugalvotus klausimus konkurentėms.

Koncerto programoje pasirodys operos solistas Mindaugas Zimkus, taip pat trys žinomi estrados "vilkai" V.Malinauskas, V.Šiškauskas, V.Frankonis bei Kauno jogos studijos gupė. R.Dekerytės šokių grupė.

Laimėtojoms – įspūdingi prizai

Konkurso nugalėtojai bus įteikta  dovana — originalus juvelyrės Aurelijos Lapinskaitės sukurta koljė bei kelionė į pasirinktą užsienio šalį.

Dar penkių nominacijų nugalėtojos gaus įvairias dovanas ir prizus.
Nominacijos: "ViceLietuvos ponia 2009", "Talentų ponia", "Foto ponia", "Ponia elegancija", "Publikos ponia".

Konkurso dalyvių pasirodymą vertins autoritetinga vertinimo komisija, kurioje dešimt narių. Tarp komisijos narių žinomi visuomenės veikėjai,  pramogų verslo atstovai, muzikos ir kitų sričių profesionalai.

Komisija rinks — "Lietuvos ponią", "ViceLietuvos ponią", "Talentų ponią", "Ponią eleganciją".
"Foto ponią" rinks renginyje dirbsiantys fotografai ir televizijos operatoriai, kuriems vadovaus žinomas fotografas Tomas Kauneckas.

"Publikos ponią" rinks renginio publiką, balsuodama specialiais kuponais.

"Tai — ne grožio konkursas, o įdomiausių, talentingiausių ir žaviausių asmenybių rinkimai. Šį projektą vadinčiau socialiniu — pramoginiu. Jauni talentingi ir įdomūs žmonės turi galimybę dalyvauti įvairiuose realybės šou ir kituose projektuose, o brandesnės moterys tokios galimybės neturi. Todėl šis konkursas — galimybė šaunioms moterims iš visos Lietuvos atsiverti ir suteikti savo gyvenimui naujų spalvų. Stengiamės, jog konkurse dalyvautų tos moterys, kurių veidai iki šiol mažiau matomi žurnalų viršeliuose ar televizijos laidose", —  sakė renginio prodiuseris Laimutis Genys.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus