• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Ketvirtadienį paskutinis "Grand Mergvakaris"
2008-08-13 00:00:00

"Vakaro žinių" nuotr.

Jau tradiciniu Vilniaus klubiniame gyvenime tapęs renginys - "Grand Mergvakaris" - rugpjūčio 14-ąją, kaip įprasta ketvirtadienį, po ištiso mėnesio pertraukos su trenksmu grįžta į naktinį klubą "Posh".

Organizatoriai džiaugiasi, kad beveik per pusmetį užsibrėžtas tikslas buvo pasiektas. "Šiuo metu "Grand Mergvakariai" tapo pačiais geidžiamiausiais ketvirtadienių vakarėliais tiek tarp vaikinų, tiek ir tarp merginų", - teigia vienas iš renginio organizatorių Dj Evil iš renginio muzika besirūpinančios "Flaxen Beats" komandos.

Jo žodžiais tikėti verčia per šiuos vakarėlius iki vidurnakčio prie naktinio klubo besidriekiančios eilės merginų bei pirmųjų vaikinų (po dvyliktos valandos patekusių į naktinį klubą) veido išraiškos, pamačius pilną naktinį klubą dailiosios lyties atstovių.

"Grand Mergvakarių" laukia ne tik naktinių klubų lankytojai, raumeningais "gelbėtojų" kūnais besižavinčios merginos, bet ir vyriškosios lyties personalo dalis. Jiems bene vieninteliams suteikiama teisė dirbant stebėti šį renginį.

"Nors "Grand Mergvakarių" metu aptarnaujantį personalą taip pat stengiamės formuoti iš merginų, jaučiamas aiškus barmenų noras dirbti būtent per šiuos renginius", - teigia klubo atstovai.

Kaip įprasta, vakarėlis startuos 10 val. vakaro, o iki vidurnakčio į klubą bus įleidžiamos tik merginos. Joms bus paruošta išskirtinė vakaro programa (artėjantį ketvirtadienį specialų pasirodymą atliks "Gelbėtojų Show"), bus pristatomos grožio industrijos naujovės ir dovanojami kvietimai į vėlesnius "Grand Mergvakarius" bei kitus naktinio klubo renginius.

Taigi, visos merginos laukiamos "Posh" naktiniame klube ketvirtadienį, rugpjūčio 14-ąją, vyksiančiame jau aštuntajame renginių ciklo "Grand Mergvakaris" vakarėlyje. O nuo 24 val. bus įleidžiami ir vaikinai, jie turbūt tik savo slapčiausiuose sapnuose galėjo įsivaizduoti naktinį klubą, pilną pačių patraukliausių sostinės dailiosios lyties atstovių.

Vakarėlio organizatoriai atkreipia dėmesį į tai, jog šis "Grand Mergvakaris" bus išskirtinis - tai paskutinis šio ciklo vasaros vakarėlis, todėl lankytojai galės tikėtis ypatingų staigmenų ne tik iš renginio organizatorių, bet ir iš naktinio klubo atstovų.

Gražiausios sostinės merginos, švelnūs house muzikos ritmai, rožinis šviesų žaismas, barmenai, gracingai ruošiantys vakaro koktelius "Rožinis flamingas", raumeningi vyrų kūnai "Posh" klubo scenoje, eilės prie naktinio klubo durų ir seksualieji "Flaxen Beats" vyrukai, - štai kodėl "Grand Mergvakariams" pavyko išsikovoti geidžiamiausių ketvirtadienio vakarėlių vardą. Jo tikrai niekam neketinama užleisti ir artėjantį rudens sezoną.

www.vakarozinios.ltRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus