• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Klaipėdos „Akropolyje“ atsidarys „Forum Cinemas“ su 3D projekcija  2 

Autorius: Forumcinemas
2010-11-13 09:00:00

Klaipėdos „Akropolyje“ atsidarys „Forum Cinemas“ su 3D projekcija
Jupiterimages.com

Lapkričio 19 d. Klaipėdos prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ atsidarys „Forum Cinemas“ kino centras. Bilietus į būsimuosius kino seansus, tarp jų ir pasaulinę filmo „Haris Poteris ir Mirties relikvijos“ premjerą, nuo šiandien jau galima įsigyti internetu, o netrukus ir kasose.

„Mūsų svarbiausias tikslas ir lūkestis Klaipėdoje yra susigrąžinti kino žiūrovus ir pasiūlyti jiems kokybišką kino pramogą. Receptas paprastas – naujausi filmai, šiuolaikinės technologijos, geros kainos ir populiarūs renginiai“, - sako bendrovės „Forum Cinemas“ generalinis direktorius Arūnas Baltrušaitis.

„Forum Cinemas“ Klaipėdos „Akropolyje“ įsikurs buvusio „Cinamon“ kino teatro vietoje. Per trumpą laiką „Forum Cinemas“ bendrovė čia įrengė modernesnius kino projektorius ir įdiegė 3D skaitmeninio kino projekciją. Moderniausiame Vakarų Lietuvoje Klaipėdos „Akropolyje“ veikiančiame kino centre yra 6 salės, kuriose vienu metu filmus gali žiūrėti daugiau nei 1100 žmonių. Didžiojoje salėje yra įrengta 3D skaitmeninio kino projekcija, netrukus bus įrengta ir antroji - mažesnėje kino salėje. Per porą mėnesių „Forum Cinemas“ rekonstruos ir kino barus, kasas, iš esmės atnaujins kino foje.

3D technologijų kino centro Klaipėdoje nebuvo, tad „Forum Cinemas“ pirmasis uostamiesčio žiūrovams pasiūlys ne tik galimybę pažiūrėti visas 3D premjeras, bet ir pasinerti į nepakartojamus įspūdžius žiūrint ir klausantis transliacijų iš „Metropolitan“ operos Niujorke ar, pavyzdžiui, žiūrėti futbolą 3 dimensijų technologijų pagalba.

„Džiaugiuosi, kad mūsų prekybos ir pramogų centre pradeda veikti tokie patyrę ir kūrybingi kino centrų valdytojai kaip „Forum Cinemas“. Tai reiškia, kad klaipėdiečių laukia dar daugiau renginių ir pramogų – pasaulinės kino filmų premjeros, festivaliai, unikalios transliacijos 3D ekpranuose“, - sako Klaipėdos “Akropolio” valdytojas Ovidijus Zibalis.  

Naujajame kino centre žiūrovų lauks ne tik naujos pramogos ir įspūdžiai, bet ir mažesnės bilietų kainos. Skaičiuojama, kad bilietai į kino teatrą kainuos 4-5 litais mažiau nei iki šiol. Be to, „Forum Cinemas“ kino teatre bus organizuojamos populiariosios „Yomayo“ dienos, veiks „Ačiū“ ir kitos nuolaidų programos.



Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
41100
2011-03-18 15:42:08
200000975898
m2g6
2010-11-14 14:20:34
JEEEEEJJJJJ!!!!!!!!!