• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Klounų šou "Aga Boom" žada šv. Kalėdas mėnesiu anksčiau

2009-09-23 08:24:00

Klounų šou
"Aga Boom"
„Visai šeimai skirtas „Aga Boom“ užpildo teatrą skraidančiais popieriaus gumulais, juoku, susižavėjimo šūksniais ir vaikų krykštavimu.  Savitumo kupina meistriška klounada, - tai tikra šeimyninė pramoga, kurios jūs dar greičiausiai niekada nepatyrėte,” - rašo „The New York Times”.

Populiariausio ir brangiausio pasaulyje cirko „Cirque Du Soleil” legendinis artistas Dimitri Bogatirev atvyksta kartu su Holivudo žvaigždžių pamėgtu reginiu „Aga Boom“. Prestižinis ir visame pasaulyje milijonus gerbėjų turintis teatralizuotas klounų šou Lietuvoje bus rodomas pirmąjį kartą, artėjant Šv. Kalėdoms. Vilniuje amerikiečiai surengs net 4 pasirodymus lapkričio 29 - gruodžio 2 dienomis kokybiškų renginių erdvėje - „Ūkio banko teatro arenoje”.

Cirko „Cirque Du Soleil“ žvaigždė

„Lietuvoje dar nematytas „Aga Boom” - tai Šv. Kalėdos, kurios ateis beveik mėnesiu anksčiau! Tai - nuostabus reginys visai šeimai - 75 minutės dar niekada nematyto cirko. Tai - nepaprasta nuotaika, kurią skleidžia visuose žemynuose milijonus šeimų pavergęs naujasis reiškinys”, - tikina ir mažiems, ir dideliems skirto renginio organizatoriai.

Paprastai klounai cirke būna reikalingi trumpiems pigių pokštų intarpams, kurie atskiria akrobatų, žonglierių bei gyvūnų pasirodymus. Čia yra viskas kitaip. „Aga Boom“ kūrėjas, genialusis „Cirque Du Soleil“ spektaklių „Alegria” ir  „O” klounas Dimitri Bogatirev, išlaisvino klouno sielą, leisdamas šiems spalvingiems charakteriams atlikti pagrindinį vaidmenį ir nenusibosti. Būtent už tai „Aga Boom” liaupsinamas cirko profesionalų, žiniasklaidos ir  gerbėjų.

Milijonai žiūrovų, šimtai žvaigždžių

Į Lietuvą atvykstantis „Aga Boom” yra populiarus visame pasaulyje. Šimtus pasirodymų per penketą metų surengęs cirkas neatsigina nuolatinių kvietimų demonstruoti savo šou Brodvėjuje, Las Vege, San Franciske, Bostone ar Los Andžele. Bet tai - tik maža dalis geografijos. Dėl jų jau „alpo” keli milijonai žmonių Japonijoje, Meksikoje, Korėjoje, Singapūre, Čilėje, Rusijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir kitur.

Teatralizuotus klounų spektaklius „Aga Boom” stebėjo galybė garsiausių pasaulio žmonių. Tarp jų Holivudo žvaigždės Whoopi Goldberg, Steven Seagal, Adam Sandler, Steve Martin, Robin Williams, Steven Spielberg, Harrison Ford, muzikos garsenybės Kanye West, Sting, Phil Collins ir Celine Dion bei politikos lyderiai George Bush ir Al Gore. Pamatyti „Aga Boom“ cirką seniai tapo kone garbės ir prestižo reikalu.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus