• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Klube "Gravity" šėls ryškiausi didžėjai bei atlikėjai

Autorius: Gravity Club
2010-04-08 09:00:00

Praėjusią savaitę  ne balandžio pirmosios proga į DJMAG geriausių klubų  pasaulyje šimtuką įrašytas klubas „Gravity“ šį savaitgalį pradės savo didžiojo balandžio ketverto seriją. Pirmas eilėje jau šį penktadienį, balandžio 9 d., „Techstylism" komandos pristatomas vienas ryškiausių pastarojo meto didžėjų ir prodiuserių James Holden. Visame pasaulyje žinomas atlikėjas viena ranka remiksuoja Madonną ir Breatney Spears, kita ranka vieną po kito leidžia žudančius techno hitus.

Mažiausiai penkerius metus daugybės žmonių lauktas „pirmasis James Holden kartas“ Lietuvoje pagaliau įvyks. Vilniuje britas sugros net trijų valandų setą. Jam talkins renginio šeimininkai, „Techstylism" didžėjai Daimon ir Pagalve. Be jokios abejonės, išskirtiniu įvykiu elektroninės muzikos gerbėjams virsiantis renginys jau dabar kelia didžiulį susidomėjimą. Toliau „Gravity“ savo eilės laukia drum'n'bass didžėja DJ Storm, psy trance atstovas Pascal Kleiman bei „Spirit Catcher“ narys. 

James Holden niekam nekelia abejonių 

Bene visų A, B, C klasės techno atlikėjų mėgstamas James Holden yra emocingo ir melodingo techno, idm ir itin savito skambesio kokteilio kūrėjas. Jis yra ne tik fenomenaliai talentingas prodiuseris, bet ir visame pasaulyje itin vertinamas bei laukiamas didžėjus. Didžiųjų festivalių ir klubinių renginių afišose jo vardas visuomet yra pagrindiniame plane, o miksuoti rinkiniai „Balance 005" ir „At The Controls" sulaukė milžiniško populiarumo bei rikiuojasi tarp visų laikų geriausiai šokių muzikos albumų.

2003-aisiais startavo jo valdoma visiems iki skausmo pažįstama įrašų kompanija „Border Community" padarė ir tebedaro didžiulę įtaką  elektroninei muzikai. Jame pasirodė tokie legendiniai darbai kaip Nathan Fake „Outhouse", „The Sky Was Pink", „Drowning In A Sea Of Love", MFA „The Difference It Makes", „Extrawelt“ „Soopertrack", Fairmont „Gazebo", Petter „Some Polyphony" bei didžiausi paties James Holden hitai „A Break In The Clouds", „The Idiots Are Winning".

Šeštadienį svečiuose – estiška Mamanios versija

 
Šeštadienį „Gravity“ techno muzika keis geriausi hip hop šokiai mieste – DJ Mamania vakarėlis „The Jam“. Šį kartą svečiuose – geriausias hip hop, r'n'b didžėjus bei renginių organizatorius iš Estijos Bad J.  2004-aisiais pradėjęs organizuoti labai sėkmingus vakarėlius „Bad Jam“ estas tapo vienu pagrindiniu šio kultūros veikėjų Baltijos šalyse. Klubo „Gravity“ teigimu, Bad J tai - estiška ilgamečio muzikos mylėtojo Mamania versija ir tuo viskas pasakyta.  

„Pas mus atvyksta labai sėkmingų vakarėlių organizatorius bei didžėjus Bad J. Kadangi ne vieną kartą teko lankytis Estijoje ir matyti, kas ten dedasi, tas išties geras nuotaikas norėjau atvežti ir į čia. Paradoksalu, bet Bad J vakarėliai vadinasi „Bad Jam“, o pas mus - „The Jam“, taigi turime savotišką komplektą. Šiame renginyje prie mūsų prisijungs naujokas, turintis daug galimybių žengti į didesnę sceną, DJ Name iš Kauno. Na ir, žinoma, kaip įprasta visiems patikusios „X-Club Shop“ dirbtuvės įsikurs viename „G“ kampe. Labai kviečiu jus į mano renginį“ - sako serijos šeimininkas DJ Mamania.

GRAVITY AGENDA 

04.09 - Techstylism: James Holden

04.10 - The Jam: Mamania

04.16 - Amenų Broliai: Storm

04.17 - G In Psy: Pascal Kleiman

04.23 - Taste It: Mantini

04.30 - G Spirit: Spirit Catcher
 
James Holden
 
 
 
Bad J
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus