• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Konkursas „(Svaigalai+iliuzija) / ateitis = X“ prasidėjo!  1 

Autorius: Valstybinis psichikos sveikatos centras
2011-03-23 22:01:00

Kokia bus Jūsų ateitis, priklauso tik nuo Jūsų pačių bei nuo Jūsų požiūrio į gyvenimą. Jei norite gyventi kuo kokybiškesnį gyvenimą, privalote savimi rūpintis jau nuo pat paauglystės!
 
Valstybinis psichikos sveikatos centras pristato konkursą, kurios metu kviečia visus ir TAVE taip pat prisidėti prie gražios ateities ir smagaus gyvenimo kūrimo, rengiant vaizdo klipukus! Viskas labai paprasta, supažindinsime Jus su pagrindinėmis taisyklėmis bei nuostatomis.
 
REIKALAVIMAI VAIZDO KLIPUI

Reikalavimai kūriniui: a) kūrinio atitikimas pagrindinei temai, idėjai; b) keliamos problemos bei jos sprendimo būdų išryškinimas; c) originalumas bei meninis apipavidalinimas; d) etiškas pateikimas.
Reikalavimai kūriniui: a) kūrinio atitikimas pagrindinei temai, idėjai; b) keliamos problemos bei jos sprendimo būdų išryškinimas; c) originalumas bei meninis apipavidalinimas; d) etiškas pateikimas.

Kad teikiamas kūrinys galėtų dalyvauti konkurse, turi būti atsižvelgiama į konkurso tikslą, į tai, ko mes siekiame organizuodami konkursą, be to turi būti plėtojama tema „(Svaigalai+iliuzija) / ateitis = X“. Kiekvieno konkursinio kūrinio trukmė – ne daugiau kaip viena (1) minutė. Apie konkursinio kūrinio gavimą informuosime. Organizatoriai neatsako už pavėlavusius, dingusius, pristatytus ne tuo adresu, neišsamius, pažeistus ar sunaikintus konkursui siunčiamus paketus. Konkursiniai kūriniai negrąžinami. Prizus laimėję kūriniai tampa išimtine Valstybinio psichikos sveikatos centro (toliau – VPSC) nuosavybe.

Darbas turi būti originalus ir tik jūsų (arba, jei jį kuria kolektyvas, tik jūsų kolektyvo) sukurtas kūrinys; jis neturi pažeisti jokių įstatymų ar trečiųjų šalių teisių, pavyzdžiui, jis neturi pažeisti jokių autorių teisių, patentų, prekių ženklų, verslo paslapčių ar kitokių nuosavybės ar turtinių teisių, neturi nusikalsti įstatymams dėl šmeižto, garbės ir orumo pažeidimo, neturi pažeisti privatumo, viešumo, asmenybės teisių, sutartinių teisių, bet kokio asmens, įstaigos ar kitokio subjekto teisių.
 
Konkurso dalyviai privalo turėti visus būtinus leidimus, pažymas, pateisinamuosius dokumentus, moralinių teisių atsisakymo dokumentus ir trečiųjų šalių (įskaitant visus autorių teisių turėtojus ir visus asmenis, dalyvaujančius teikiamame kūrinyje) patvirtinimus, būtinus, kad visą teikiamą kūrinį arba bet kurią jo dalį būtų galima bet kokiu būdu ir be jokių apribojimų reprodukuoti, gaminti išvestinius produktus, keisti,platinti, skelbti, licencijuoti ir transliuoti bet kokiomis priemonėmis. Konkurso organizatorių prašymu privaloma jiems pateikti visus tokius leidimus, licencijas, pažymas, pateisinamuosius dokumentus, moralinių teisių atsisakymo dokumentus ir patvirtinimus arba bet kurį iš jų.
 
Registruodamiesi šiam konkursui, jo dalyviai sutinka laikytis šių konkurso Nuostatų ir pripažįsta, kad VPSC nėra atsakingas už jokią žalą, sąnaudas, reikalavimus, pretenzijas ar nuostolius, kurie atsiranda ar kyla dalyvaujant šiame konkurse, prizais arba dėl jų, įskaitant be jokių apribojimų ir tuos, kurie atsiranda dėl pateikto vaizdo klipo gamybos ar naudojimo.
 
 
Čia  galite užpildyti paraišką ir sudalyvauti organizuojamoje akcijoje.
Papildomą informaciją apie konkursą teikia: VPSC Priklausomybės ligų skyriaus vyr. specialistė Daiva Daunienė, tel. (8 5) 2 49 9976 arba el. paštu daiva@vpsc.lt
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Gabrielė
2011-03-23 22:17:57
Smagu, kad yra tokių konkursų