• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Kviečia Kristupo Kalėdų muzikiniai vėriniai
Autorius: kristupofetivaliai.lt
2009-11-30 14:23:00

kristupofetivaliai.lt nuotr.

Koks laukiamas, džiugus, jaukus ir magiškas metas – Šv. Kalėdos! Kaip visuomet, šventė sužibs švieselėmis ir šypsenomis, pakvips meduoliais ir eglėmis, apgaubs šiluma ir jaukumu bei užtvindys širdis gražiausia muzika, kurios Kalėdiniu metu turi būti daug!

Gruodžio 6 – 31 dienomis Šv. Kotrynos bažnyčioje tvyros tradicinis šventinis šurmulys ir skleisis nuostabiausios muzikinės dovanos...Kitaip ir nebūna, kai atkeliauja Kristupo Kalėdos, paruošusios staigmenas ir suaugusiems, ir vaikučiams...

Kristupo Kalėdų žaižaruojančių muzikinių fejerverkų šūviai – tai galia ir švelnumo jūra jaunojo boso Liudo Mikalausko balse, kurį lydės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, diriguojamas maestro Donato Katkaus (gruodžio 6 d.).

Ekspresyvios graikų violončelininko Christophoro Miroshnikovo ir charizmatiško lietuvių pianisto Petro Geniušo romantinių šedevrų interpretacijos (gruodžio 17 d.).

Aitriais indiškais prieskoniais, bansurio skambesiu ir tablos ritmais pagardinta Johano Sebastiano Bacho muzika (gruodžio 19 d.).

Netradicinis lietuvių muzikos klasiko Eduardo Balsio Gimtadienis (gruodžio 21 d.).

Stilingas, intriguojantis ir žavus Nedos Malūnavičiūtės, Olego Ditkovskio bei Kosto Smorigino „Meilės trikampis“; sentimentalūs rusiški romansai, dainuojami nesentimentaliuose vaidmenyse matytos aktorės Ingos Jankauskaitės (gruodžio 23 d.).

Režisieriaus Antano Gluskino spektaklis vaikams pagal Kęstučio Kasparavičiaus knygas „Trumpos ir kvailos istorijos“; drąsus vyrų vokalinio ansamblio „Quorum“ Renesanso ir pop muzikos gretinys; prancūzų šansonų vakaras su jaunąja šio žanro karalaite Evelina Sašenko (gruodžio 27 d.).

Svečių iš Anglijos Gintautės Gataveckaitės ir Tristano Patricko Lee fortepijoninės klasikinės muzikos versmė (gruodžio 28 d.).

Brodvėjaus miuziklų melodijos, atliekamos jaunų solistų Liudo Mikalauso, Egidijaus Bavikino, Evelinos Sašenko ir Annos Trošinos (gruodžio 29 d.).
 

Pirmosios džiazo ledi Ellos Fitzerald repertuaro melodijos, dainuojamos Kristinos Žaldokaitės su Andrejaus Polevikovo grupe (gruodžio 30 d.) ir žinoma, tradicinis, nepakartojamas, paslaptingas, nuotaikingas ir žavus Šv. Kristoforo kamerinio orkestro Naujametinis koncertas!

Įvairiaspalvė ir intensyvi Kristupo Kalėdų muzikinė rinktinė – tai žibantys perlai, tarp kurių sielai artimų dalykų atras ir klasikos klausytojas, ir džiazo gerbėjas, ir bardų vertybių išpažinėjas, ir patrauklių melodijų bei poilsio ieškantis žmogus. Festivalis kviečia atsiverti patirčių įvairovei, mėgautis muzikos spalvingumu ir jos teikiamo malonumo begalybe.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus