• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Labdaros krautuvėlei  daiktus dovanoti gali visi norintys
Autorius: Jolanta Montvilaitė
2011-05-13 11:47:00

Gegužės pabaigoje Vilniuje laikinai duris atvers Labdaros krautuvėlė, į kurią atkeliaus mados namų, dizainerių, šou verslo atstovų drabužiai bei daiktai. Savo daiktus krautuvėlei padovanoti gali visi, norintys paremti M.Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo globojamus talentingus vaikus.

Prie šio projekto prisidėti organizatoriai skatina visus neabejingus. „Žymių žmonių, palaikančių šią iniciatyvą, sparčiai daugėja. Prisidėti prie šios krautuvėlės, paremiant talentingus Lietuvos vaikus, kviečiame kiekvieną, kas gali dovanoti bet ką – nuo drabužių iki interjero detalių. Visi savo spintose turime drabužių, kurių neprisireikia pusmetį, kartais net ilgiau. Mielai priimsime ir kartu su dizainerių rūbais pardavinėsime visų norinčių daiktus“, - pasakojo viena projekto iniciatorių, prekybos centro „Panorama“ generalinė direktorė Birutė Kalanovaitė.

Šie visuomenėje žinomi žmonės – Austėja Jablonskytė, Genutė Žalienė, Egidijus Rainys, Egidijus Sidaras, Inga Rebrova, Eglė Žiemytė,  mados namų „Cantas“ direktorė Jolanta Mikalajūnienė, stilistas Mantas Petruškevičius – tai tik keletas iš sąrašo, kurie perkraustė savo spintas ir jau padovanojo įvairių daiktų labdaros krautuvėlei.

„Idėja atiduoti savo rūbą ir taip padėti talentingiems Lietuvos vaikams – tiesiog puiki, sveikintina bei verta palaikymo. Tokio šaunaus, ne vienadienio projekto jau seniai reikėjo. Panašios krautuvėlės Europoje gyvuoja gal 5 metus, todėl smagu, kad atsiras ir Vilniuje. Šiai krautuvėlei dovanosiu keletą mados namų „Cantas“ estetiškų ir tvarkingų gaminių. Tikiuosi, jie pradžiugins pirkėją, o vaikams, dėl kurių atidaroma ši parduotuvėlė, plačiai atvers duris pas geriausius muzikos mokytojus pasaulyje“, – pasakojo mados namų „Cantas“ vadovė Jolanta Mikalajūnienė.

Krautuvėlė bus atidaryta gegužės pabaigoje, prekybos centro „Panorama“ antrajame aukšte. Lankytojus krautuvėlėje konsultuos žymūs žmonės. Visos prekės bus pardavinėjamos patraukliomis kainomis, o už parduotus daiktus surinkti pinigai bus skirti M.Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo globojamiems talentingiems vaikams paremti.

Norintys ir galintys padovanoti savo daiktų labdaros krautuvėlei, norą išreikšti gali labdaros krautuvėlės socialinio tinklalapio facebook profilyje www.facebook.com/labdaros.krautuvele.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus