• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Lietuviai užsikrėtė pasaulyje garsėjančios vandens skraidyklės virusu

Autorius: Akvilė Aglinskaitė
2012-08-23 07:50:00

Lietuviai užsikrėtė pasaulyje garsėjančios vandens skraidyklės virusu
aktyvaus laisvalaikio mėgėjai
Reaktyvinė vandens skraidyklė „Flyboard“ visame pasaulyje populiarėja žaibišku greičiu. Tik šių metų pavasarį pasirodžiusią pramogą pirmoji Lietuvoje pasiūlė „Gera dovana“ komanda. Pradėjus platinti dovanų čekius su galimybe išbandyti reaktyvinę vandens skraidyklę „Flyboard“, pramoga sulaukė stulbinamo populiarumo. Jau per pirmąsias platinimo savaites buvo padovanota daugiau kaip 200 dovanų čekių „Tapk žmogumi raketa!“.

„Tai tik įrodo, jog naujoms pramogoms ir ekstremaliems iššūkiams lietuviai nėra abejingi. „Flyboard“ reaktyvinė skraidyklė – karšta naujiena visame pasaulyje. Tačiau Lietuvoje mes turime šiai pramogai itin palankią gamtą – gausybę ežerų ir patogius priėjimus prie jų. Todėl didžiausio pramogos populiarumo tikimės kitų metų vasarą. Šiai paslaugai daugiau nieko ir nereikia, tik netradicinių pramogų entuziastų“, – teigė įmonės UAB „Gera dovana“ vadovas Ernestas Kačerauskas.

Vandens skraidyklę išbandyti galima visiems norintiems, papildomų mokymų ar specialių reikalavimų nėra. Skrieti vandens paviršiumi galima paprasčiausiai įsispyrus į specialią įrenginio avalynę, ant kurios padų pritvirtinti galingi vandens pūstuvai, kuriuos vandeniu maitina vandens motociklo variklis – būtent ši srovė sukelia reaktyvinį srautą ir kelia žmogų į orą. Atlikti manevrus ore, ant vandens ir po vandeniu galima balansuojant svoriu, reguliuojant vandens srovės greitį ir vairalazdėmis, iš kurių taip pat švirkščiamos vandens srovės.

Kad tai įmanoma ir visiškai nesunku įrodė ir žinomi Lietuvos žmonės, praėjusią savaitę turėję galimybę išbandyti šią unikalią pramogą. „Įspūdžiai dar neatslūgo, dreba rankos ir kojos, bet iš tikrųjų, žiauriai linksma. Net nesvarbu, kad pradžia buvo sunkoka. Jau daug pramogų esu išbandęs, bet čia kažkas nerealaus – visiškai kitokie pojūčiai, o vėliau ir visiškai nesudėtinga“, – įspūdžiais dalinosi „Šok su manimi“ projekte dalyvaujantis Marius Gaižauskas. Įspūdžių apie naujausią paslaugą neslėpė ir ją išbandęs Vytautas Kernagis jaunesnysis: „Tikrai labai smagu ir kur kas lengviau, nei atrodo. Ypatingai tiems, kurie slidinėja snieglente ar slidėmis – pagrindai panašūs“.

Naujo aparato valdymo instruktorius Saulius Jakutavičius tikisi, kad kitų metų šiltąjį sezoną pradėti bus dar lengviau: „Paslauga lietuviams jau bus pažįstama, tereikės įsispirti į specialią įrenginio avalynę ir po kelių bandymų skrieti vandens paviršiumi“.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus