• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Marijonas Mikutavičius surengs 2 koncertus Palangoje
2009-07-15 12:00:00

Promostar nuotr.

Po stulbinančios solinio koncerto sėkmės Vilniuje Marijonas Mikutavičius vyksta į Palanga. Deja, neatostogauti. Tikras muzikos profesionalas, beveik šimtą tūkstančių įrašų pardavęs dainininkas netrukus Lietuvos atostogų sostinėje pristatys net 2 savo išskirtinius koncertus.

Jau kitą pirmadienį, liepos 20 d., ir rugpjūčio 21 d. Palangos vasaros koncertų estradoje po tūkstančio metų čia su savo soliniu koncertu ant scenos lips televizijos veidas. Už nuoširdumą bei atsidavimą scenoje gerbėjų mylimas Marijonas gyvos muzikos koncerte, kaip ir neseniai vykusiame pasirodyme Vilniuje, žada sudainuoti visas geriausias ir populiariausias savo dainas.

Palangoje – retas svečias

Labiau žvejybą  ežeruose nei gulėjimą pliaže mėgstantis atlikėjas į Lietuvos pajūrį užsuka retai. Dar retesnis svečias jis koncertų salėse. Tad liepos ir rugpjūčio mėnesiais vykstantys Marijono pasirodymai yra išties išskirtinės dienos poilsiautojams bei Vakarų Lietuvos gyventojams.

Paklaustas, ko galima tikėtis iš koncertų Palangoje Marijonas kaip visada nedaugžodžiavo: „Saliutų“ tradiciškai nebus“ – šypsosi jis, „O apie gerą koncertą net neverta kalbėti. Juk kitu atveju net nevažiuotumėm iš Vilniaus. Tiems, kam patinku - patiksiu, kam nepatinku – nebandysiu įtikti”, - lakoniškai sako dainininkas.
 
Vilniuje visi bilietai buvo išpirkti

Koncertai Palangoje - tai bandymas pakartoti Vilniaus sėkmę. Prieš kelis mėnesius sostinės „Balsas.Lt“ koncertų salėje Marijonas surengė nepaprastai sėkmingą 2 valandų trukmės koncertą. Visų muzikos profesionalų džiaugsmui šis gyvos muzikos šou sulaukė stulbinančio pasisekimo. Į renginį buvo išpirkti visi bilietai, tad į salę net netilpo visi gerbėjai. Koncertą stebėjo per 1500 žmonių, tarp kurių buvo galima išvysti ne vieną gerai žinomą veidą.

Nors pastaruoju metu Lietuvos muzikos pasaulyje, rodos, triumfuoja tik realybės šou iškeptos žvaigždės, M. Mikutavičius visą laiką buvo ir yra vienas populiariausių Lietuvos dainininkų. Jis gali pasigirti ne tik auksiniais bei platininiais diskais, bet ir visuomet pilnomis koncertų salėmis. Ne nuostabu, kad šių metų „Radiocentro“ apdovanojimuose Marijono dainą „12 savaičių sniego“ klausytojai išrinko geriausia metų daina.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus