• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„McDonald‘s“ kviečia padėti likimo nuskriaustiems vaikams
Autorius: Eli.lt
2009-11-19 12:11:00

Visus norinčius prisidėti prie kilnaus tikslo „McDonald‘s“ kviečia šį savaitgalį užsukti į šio tinklo restoranus: čia bus švenčiama „McHappy Day“ šventė ir renkamos lėšos likimo nuskriaustiems vaikams. Šventinėje renginių programoje „McDonald‘s“ restoranuose dalyvaus žinomi krepšininkai, vyks koncertai, aktorių, šokėjų, vaikų kolektyvų pasirodymai ir kitos pramogos.

„Pagalba vaikams yra viena pagrindinių mūsų vertybių – labdaros akciją rengiame jau aštuntus metus iš eilės ir džiaugiamės, kad kasmet pavyksta pritraukti vis daugiau norinčių padėti. Kviečiu visus prisidėti prie pagalbos vaikučiams ir kartu atšvęsti „McHappy Day“ šventę“, – teigė Virginija Girulska, „McDonald‘s“ rinkos vadovė Lietuvai.

Visuose Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos „McDonald‘s“ restoranuose šventinė programa vyks sekmadienį (lapkričio 22 d.), o Šiauliuose – dieną anksčiau, šeštadienį (lapkričio 21 d.).

Šventės metu svečiai paaukoti vaikučiams galės be ypatingų pastangų – tiesiog smagiai leisdami laiką ir traškindami keptas bulvytes, nes visas už jas gautas pajamos „McDonald‘s“ skirs labdarai. Nuo lapkričio 2 d. lankytojai aukoti vaikučiams gali ir kitu būdu – už 2 litus įsigyti simbolinę popierinę „geranoriškumo rankytę“. Kiekvienas ją įsigijęs kviečiamas užrašyti savo vardą. Pasirašyta „rankytė“ bus pakabinta restorane kaip solidarumo simbolis.

Renginio dieną Vilniečiai turės galimybę susitikti su ponia Alma Adamkiene, ji kartu su fondo globojamais vaikais lankysis centre esančiame restorane Gedimino pr. 15.

Restoranų lankytojus Kaune (Savanorių pr. 321A) ir Klaipėdoje (Taikos g. 61C) pasitiks Kauno „Žalgirio“ ir Klaipėdos „Neptūno“ komandų krepšininkai. Jie bendraus su lankytojais bei padės „McDonald‘s“ darbuotojams dirbti už prekystalio. Restorane Šiauliuose (Aido g. 8) šeštadienio vakarą pasiklausyti akustinio koncerto pakvies Igoris Kofas.

Kituose restoranuose pasirodys atlikėjai „Mama Rock‘n‘Roll“, „Muzikos akademijos“ dalyvė Eglė, berniukų choras „Sakalėlis“. Renginiuose dalyvaus šokių kolektyvai, mokinių ansambliai, pasirodys merginų grupė „HEY“, Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto muzikinis teatras, folkloro teatras „Žvirblis“, vaikai iš modelių studijos „Mažoji Mis“ ir šokių studijos „Fuego“ šokėjai.

Vyks šokių pamokos, įvairūs konkursai, svečiai bus pakviesti dainuoti karaokė, juos taip pat linksmins Ronald‘as McDonald‘as, o perkantiems bulvytes „laimės valandų“ metu bus dovanojami prizai. Visuose „McDonald‘s“ restoranuose šventė prasidės 11 val. ir tęsis visą dieną. Su tikslia renginių programa lankytojai gali susipažinti visuose „McDonald‘s“ restoranuose.

Visos akcijos metu surinktos lėšos bus skirtos Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondui. Pernai akcijos metu Lietuvoje iš viso buvo surinkta daugiau nei 37 tūkst. litų. Ši suma buvo skirta Šiaulių ligoninės vaikų klinikai. 2007 m. akcijos metu surinkta 22 tūkst. litų.

Vaikų gerovei skirtos labdaros akcijos „McDonald‘s“ restoranuose rengiamos nuo 2002 m. Kasmet akcijoje dalyvauja „McDonald‘s“ restoranai daugiau nei 100 šalių. Per aštuonerius metus spacialiomis akcijomis bei renginiais paminint pasaulinę vaikų dieną „McDonald‘s“ kompanija vaikų reikmėms visame pasaulyje surinko ir skyrė apie 124 mln. JAV dolerių.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus