• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„McDonald‘s“ labdaros akcijos metu surinkta beveik 31 tūkst. litų
Autorius: Eli.lt
2009-11-24 12:12:00

"McHappy Day" šventė

Lapkričio mėnesį „McDonald‘s“ restoranuose vyko labdaros akcija, kurios metu buvo renkamos lėšos likimo nuskriaustiems vaikams. Akcijos metu surinkti beveik 31 tūkst. litų skirti Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondui.

„Nuo pirmų dienų bendradarbiaujame su „McDonald‘s“ ir esame labai dėkingi už nuoširdžią pagalbą įgyvendinant fondo tikslus“, –  teigė labdaros fondo įkūrėja Alma Adamkienė.

Surinktas lėšas Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondas panaudos Šiaulių ligoninės Vaikų ligų klinikai būtinai technikai bei įrenginiams įsigyti – aparatams, padedantiems nustatyti paciento susirgimo sunkumo laipsnį ir svarstyklėms, naujagimių ir kūdikių svorio pokyčiams sekti.

„Kiekvienais metais stengiamės savo lankytojams suteikti galimybę prisidėti prie kilnaus tikslo ir prasminga auka pagelbėti vaikams. Labdaros akciją surengėme jau aštuntąjį kartą, šią iniciatyvą vykdysime ir ateityje“, – teigė Virginija Girulska, „McDonald‘s“ rinkos vadovė Lietuvai.

Labdaros akcija vyko tris savaites. Nuo lapkričio 2 d. „McDonald‘s“ lankytojai vaikučiams paaukoti galėjo už 2 litus įsigydami simbolinę popierinę „geranoriškumo rankytę“. Kiekvienas įsigijęs „rankytę“ ant jos galėjo užrašyti savo vardą, o pasirašytos „rankytės“ kaip solidarumo simbolis buvo pakabinamos restorane.

Savaitgalį labdaros akcija pasibaigė švente vaikams – „McHappy Day“. Joje visų „McDonald‘s“ restoranų lankytojai paaukoti galėjo tiesiog gerai leisdami laiką ir skanaudami keptas bulvytes, nes visos už jas surinktos pajamos buvo skiriamos labdarai.

Šventės metu Vilniečiai ir miesto svečiai Gedimino prospekte esančiame restorane susitiko su pirmąja šalies ponia Alma Adamkiene ir jos fondo globojamais vaikais. Kituose Vilniaus restoranuose svečiai rinkosi pasiklausyti atlikėjos „Mama Rock‘n‘Roll“, „Muzikos akademijos“ dalyvės Eglės bei mažųjų atliekamų dainelių.  Šventinėje programoje pasirodė Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto muzikinis teatras, modelių studijos „Mažoji Mis“ modeliai bei šokių studijos „Fuego“ šokėjai. Šventės dalyviai Kaune ir Klaipėdoje susitiko su „Žalgirio“ ir „Neptūno“ komandų krepšininkais, kurie „McDonald‘s“ darbuotojams padėjo dirbti už prekystalio, bendravo su svečiais.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus