• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Mega“ kviečia į mados ir grožio šventę
Autorius: Mega
2010-03-08 10:53:00

Mega

Prekybos ir laisvalaikio centras „Mega", pasitikdamas pavasar į , skelbia akcij ų cikl ą „Mano grožio podiumas“, o ilg ą j į kovo savaitgal į kvie č ia  moteris m ė gautis joms skirtomis nuolaidomis, grožio proced ū romis, stilist ų patarimais bei steb ė ti į sp ū ding ą mad ų šou, kurio metu „Megoje“ į sik ū rusio parduotuv ė s pristatys naujas pavasario kolekcijas. 

Pavasario proga visos moterys, kovo 5–31 d. į sigijusios „Megoje“ preki ų daugiau nei už 30 Lt, tur ė s šans ą laim ė ti pagrindin į akcijos „Mano grožio podiumas“ priz ą – profesionali ą žurnalo „Ieva“ fotosesij ą . Žaidime raginamos dalyvauti ne tik moterys, bet ir j ų antrosios pus ė s, norin č ios nustebinti savo išrinkt ą j ą ne tik fotosesija, bet ir kitais puikias prizais: metiniu abonementu prabangiame sporto klube „Hermis“, 1000 lit ų vert ė s „Megos“ dovan ų č ekiu ir asmenine stilisto konsultacija.

Ilg ą j į savaitgal į „Mega“ kvies moteris pasir ū pinti savo grožiu, atnaujinti spint ą pavasariškais drabužiais. Grožio ir mados renginiai „Megoje“ vyks vis ą ilg ą j į savaitgal į – nuo kovo 11 iki kovo 14 d. 

„Nors pavasaris šiais metais nesiskubina, ta č iau jau pastebimas vis ų , ypa č moter ų , noras atsinaujinti, pasigražinti. Suprasdami, kad po sunkios žiemos žmon ė s negali labai daug išlaidauti, nusprend ė me nudžiuginti moteris nemokamais malonumais. Ilg ą j į savaitgal į moter ų lauks žym ū s stilistai, visažistai, išskirtin ė s nuolaidos bei loterija,“ – džiaug ė si prekybos ir laisvalaikio centr ą valdan č ios bendrov ė s „Baltic Red Management“ rinkodaros vadov ė Rasa Vyšniauskien ė .

Kovo 12-oji diena „Megoje“ skiriama grožiui. Moterys gal ė s susipažinti su į vairiomis grožio ir sveikatos priemon ė mis, nemokamai pasidaryti dienin į makiaž ą , į siverti auskarus, išsitirti plauk ų b ū kl ę , išbandyti masaž ą . „Grožio studijos“ plauk ų stilistai pristatys pavasariškas šukuosenas, „Bogomolov Image School“ vizažo meistrai demonstruos, kaip pasidaryti ypa č mading ą „d ū min į “ bei šventin į makiaž ą

Kovo 13 dien ą pasiruošimas pavasariui t ę sis – stilistas K ę stutis Rimdžius pristatys naujausias mados tendencijas bei atskleis stiliaus paslaptis, o ant šalia akvariumo į kurto podiumo vyks į sp ū dingas mad ų šou.

Vis ą ilg ą j į savaitgal į „Megoje“ veiks rankdarbi ų mug ė , kurioje bus galima į sigyti rank ų darbo papuošal ų , mezgini ų , interjero detali ų .

Pasisemti pavasarišk ų id ė j ų moterys taip pat gal ė s ir iš „Megoje“ vykstan č ios III tarptautin ė s mados fotografijos parodos „Madamorfoz ė s“, kurioje eksponuojami geriausi ų Lietuvos ir užsienio mados fotograf ų bei talentingiausi ų foto m ė g ė j ų darbai. Ši paroda vyks iki balandžio 2 dienos.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus