• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Merginos jau pageidauja „Striptizo erelių“!
2008-08-29 00:00:00

Nors spektaklio „Striptizo ereliai” premjera tik spalio mėnesį, jau dabar organizatoriai sulaukia merginų skambučių ir laiškų, norinčių į mergvakarį pasikviesti lietuviškuosius striptizo erelius. Šiuo projektu domisi ne tik pavienės merginos, bet ir renginių organizavimo agentūros, kurios šiuo šou – nuogiausia metų komedija – tikisi nustebinti savo klientes.

Intensyvios repeticijos, treniruotės namie prieš veidrodį, sporto klubas, tirpstantys kilogramai – tai tapo būsimo spektaklio aktorių kasdienybe, todėl paklausti, ar sutiktų surengti pasirodymą mergvakaryje, striptizo ereliai šypsosi ir sako, kad tai būtų dar viena avantiūra gyvenime. Paklaustas, ar kada nors šoko striptizą aktorius Sakalas Uždavinys sako, kad ne. „Bet tam tikra prasme trypiam striptizą visi ir kiekviename žingsnyje, kaip kokį „krakoviaką“, tik, greičiausiai, niekas sau to neprisipažins. Taip kad drąsiau, anot Joe Cocker‘io,“You can leave your hat on“, jei Zarathustrai nuo to bus smagiau“, – patirtimi dalijosi aktorius.

Organizatoriai džiaugiasi dailiosios lyties susidomėjimu būsimu spektakliu ir netolimoje ateityje tikrai žada parengti staigmeną mergvakarius švenčiančioms merginoms. „Džiaugiamės sulaukę renginių organizatorių skambučių. Dar tik pradėję statyti spektaklį supratome, kad tai bus puiki proga merginoms kitaip švęsti mergvakarius. Juk ateiti būriui merginų į teatrą, kur gera atmosfera, juokas tvyro ore, o ant scenos siaučia ne kas kitas, o tikri Lietuvos vyrai – puiki alternatyva tradiciniam pasivaikščiojimui mieste“, – mintis dėstė „Domino“ teatro vadovas Egidijus Baranauskas.

Anot renginių organizatorių, kuo tuoliau, tuo labiau žmonės tampa išrankesni ir šventėms nebeužtenka vien renginio vedėjo ar populiarios muzikos grupės atlikėjo. „Norėdami suorganizuoti gerą vakarėlį įnoringiems klientams, neretai turime pasitelkti visą išradingumą ir fantaziją, kad tik klientai liktų patenkinti“, – sakė vienos renginių organizavimo įmonės direktorė.

Nuogiausios metų komedijos, spektaklio „Striptizo ereliai“ premjera jau spalio 2 d., „Domino“ teatre Vilniuje, o bilietus visi nekantraujantys galės įsigyti jau nuo rugsėjo 3 d. visose BILIETAI LT kasose bei internetu.

Neseniai įvyko spalio mėnesį planuojamo intriguojančio spektaklio „Striptizo ereliai“ intriguojanti fotosesija – prieš fotoobjektyvą aktoriai turėjo išsirengti visiškai nuogai... Nuotraukose - akimirkos iš „Striptizo erelių“ fotosesijos.
 
 
 
Balsas.lt


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus