• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„MINI One“ laimėtoja negali patikėti savo sėkme
2009-04-27 00:00:00

Panorama
Balandžio 25 d., šiuolaikiniame prekybos ir laisvalaikio centre “Panorama” vyko “MINI One” žaidimo finalas, kurio metu išaiškėjo laimingoji automobilio laimėtoja – 7 mėnesį vaikučio besilaukianti Viktorija Makarenko. Tarp 20 laimingųjų žaidimo finalistų pateko ir visuomenei gerai žinoma astrologė Palmyra Kelertienė. Nors žvaigždės tą dieną jai automobilio negarantavo, tačiau iš žaidimo ji neišėjo tuščiomis – paguodos prizai, tokie kaip „Panoramos“ dovanų čekiai, DVD grotuvai ar fotoaparatai, buvo skirti visiems finalistams. „MINI One“ žaidimo finalas buvo „Grožio dienų“ programos dalis.

„Iki šiol dar negaliu patikėti savo sėkme – vakar vis sau įžnybdavau, kad įsitikinčiau jog tai ne sapnas. Šiąnakt netgi sapnavau laimėtąjį „MINI One“, – šypsojosi laimingoji Viktorija. 21 metų mergina pasakojo, kad sėkmę lėmusią kortelę jie gavo pirkdami rūbus. Naująjį automobilį vairuos laimėtojos vyras, tačiau simpatiškasis „MINI One“ paskatino merginą taip pat pagalvoti apie egzaminus vairuotojo pažymėjimui gauti. Prizas šeimoje atsirado ypatingu laiku – mergina šiuo metu laukiasi vaikelio.

„MINI One“ žaidimas tęsėsi daugiau nei mėnesį, per tą laikotarpį perkant prekių daugiau nei už 50 litų buvo suteikiama galimybė gauti žaidimo kortelę – ja buvo mėginama atverti elektroniniu užraktu apsaugotas automobilio dureles. Tie, kuriems pavyko tai padaryti pateko tarp 100 finalininkų, iš kurių šeštadienį sukant laimės ratą buvo atrinkta 20 žaidėjų, o vėliau iš jų išaiškėjo automobilio laimėtojas.

„MINI One“ žaidimo finalas buvo viena iš „Grožio dienų“ programos dalių. „Grožio dienos“, kurios tesėsi nuo ketvirtadienio iki šeštadienio „Panoramos“ lankytojams padovanojo nemokamus Sasha Son ir „69 danguje“ koncertus, vaikų ir paauglių madų pristatytą, Deivido Meškausko šokių pamoką. Taip pat jų metu grožio ekspertai siūlė atliki pavasarinius makiažus, formavo naujas šukuosenas, lankytojus lepino nemokamais masažais. Visos „Panoramos“ parduotuvės siūlė ypatingas nuolaidas.

Artėjant motinos dienai simboliška, kad automobilio laimėtoja kaip tik ruošiasi tapti mama. „Panorama“ artėjančios gražiausios pavasario šventės proga savo lankytojams pristatys natūralaus dydžio magnolijų sodą ir pakvies į visą savaitę kasdien rengiamus gyvos klasikinės muzikos koncertus. Šiuolaikinis prekybos ir laisvalaikio centras „Panorama“ kiekvieną savaitę savo svečiams siūlo įvairias nemokamas pramogas.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus