• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Miuziklas „Ugnies medžioklė su varovais“ kalba pats už save (foto)

2008-05-31 00:00:00

Miuziklas „Ugnies medžioklė su varovais“ kalba pats už save (foto)
Akimirkos iš miuziklo įrašų sesijos

Nenumaldomai bėgant laikui, esame vis arčiau ir arčiau legendinio miuziklo „Ugnies medžioklė su varovais“ premjeros. Kol Jūs visi laukiate rezultato – miuziklo premjeros rugsėjo mėnesį – organizatoriai jau intensyviai vykdo pasiruošimo darbus. Lietuvos plokštelių studijoje, kaip ir prieš 30 metų, jau baigta įrašyti „Ugnies medžioklės su varovais“ muzika, pradėta aktorių atranka bei paleistas ir jau skaitytojų lankomas miuziklo blog‘as.

Prisiminimai ir karščiausios miuziklo naujienos „Ugnies medžioklės su varovais“ blog‘e

Šiandien vis labiau populiarėja laisva ir nevaržoma virtuali erdvė. Miuziklo organizatoriai nusprendė taip pat neatsilikti nuo naujovių ir kultiniam miuziklui „Ugnies medžioklė su varovais“ sukurti blog‘ą populiariame „Balsas.lt“ tinklapyje. Adresu www.balsas.lt/ugniesmedziokle jau rasite miuziklo istoriją bei filmuotą ištrauką iš 2004 metais rodyto miuziklo.

Organizatoriai žada skaitytojams parodyti ne vieną ištrauką su populiariausiomis arijomis, pateikti įdomių ir naujų faktų apie miuziklo kūrimą. Tikimasi, kad savo patirtimi ir įspūdžiais pasidalins buvę ir būsimi atlikėjai bei, žinoma, vieni svarbiausių žmonių – miuziklo sumanytojas ir autorius G. Kuprevičius ir „Ugnies medžioklės su varovais“ režisierius G. Padegimas.

Jau baigti miuziklo įrašai

Kaip ir prieš 30 metų, taip ir ruošiantis didžiajai „Domino“ teatro rudens premjerai - „Ugnies medžioklė su varovais“ muzikos įrašai buvo padaryti Vilniaus plokštelių studijoje. Prie įrašų plušėjo tie patys žmonės, kurie pirmojo lietuviško miuziklo muziką surinko po maža gabaliuką, neturėdami tokių techninių galimybių, kokias turi šiandien. „Ugnies medžioklės su varovais“ įrašai, kaip ir dabar, pirmiausia buvo daromi be solistų, o tik po to įrašoma plokštelė. Tada nebuvo jokių kompiuterių. Viską darėme dviem juostiniais magnetofonais, iš kurių vienas dar ir dabar stovi pas mus ir kartas nuo karto užgroja.  Plokštelėje reikėjo uždėti dainavimą. – į prisiminimus leidosi jau 46 metus garso inžinieriumi dirbantis Rimas Pupeikis. Tada buvo problemų – muzika įrašyta, o solisto nėra. Daugiakanalio irgi nėra. Kaip dėti? Du paprastus magnetofonus bandėm sinchronizuoti savo jėgomis. Po truputį, po truputį viską padarėme.“.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3KitasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus