• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
MTV B-Day atlikėjai ruošdamiesi koncertui kopijuoja vieni kitų dainas
Autorius: Eli.lt
2009-10-07 13:32:00

Iki didžiausio metų gimtadienio koncerto, MTV B-Day, liko kiek daugiau nei dvi savaitės, o aistros prie bilietų kasų bei tarp atlikėjų verda jau dabar. Praėjusių metų MTV EMA Best Baltic Act nugalėtojai, grupė Happyendless, repetuoja ir atlieks G&G Sindikato hitą „Sindikato smogikai“, o šių metų pretendentai į MTV EMA Best Baltic Act – Leon Somov ir Jazzu kuria grupės SEL dainos „Kiemas“ akustinę versiją. Happyendless nariai bei Leonas su Jazzu atsisakė patvirtinti, bet ir nepaneigė gandų, kad šiuos senų hitų koverius atliks trečiojo MTV B-Day metu, spalio 23 d., Siemens arenoje.

Apie tai, kad Jazzu su Leonu buvo užklupti dainuojantys SEL „Kiemą“, Egidijus Dragūnas turėjo savo nuomonę: „Tai aišku, kad norint kurti gerą muziką, reikia klausytis geros muzikos. „Kiemas“ man asmeniškai yra vienas mylimiausių mano gabalų, be to, jis jau tapo legenda, visi jį žino mintinai ir niūniuoja. Aš pats ketinu dainuoti „Kiemą“ per MTV B-Day, o Leon su Jazzu tegu daro ką nori, man tas pats, manau, senoji versija turi didesnį emocinį užtaisą ir lyriškai jų versijai tikrai nelemta tapti legenda, taip kaip mano sudainuotai.“.

Saulius Prūsaitis, Happyendless, apie tai, ar per MTV B-Day su G&G Sindikatu atliks „Sindikato smogikus“: „Nerealiai gerai mums sekasi dainuoti G&G Sindikato dainas, manau, vyrai nesupyks, kad mes šiek tiek pakeitėme žodžius. Nėra čia jokio plagijavimo ir nusižiūrinėjimų, nereikia spekuliuoti. Su G&G Sindikatu per B-Day grosime ant vienos scenos, o ar tai darysime kartu, ar atskirai, tegu lieka paslaptimi. Bet kuriuo atveju, tai bus geras koncertas.“.

Leon Somov su Jazzu, Happyendless, SEL, G&G Sindikatas, Freaks on Floor, Metal on Metal, Jurga, Mantas, Suicide DJ’s, Flamingo, Empti, Twnkl, Skamp, Sasha Song ir daugelis kitų geriausių ir garsiausių Lietuvos muzikos atlikėjų spalio 23 d., Siemens arenoje susirinks atšvęsti trečiojo MTV NB gimtadienio ir dalyvaus didžiausiame bei kokybiškiausiame gimtadienyje Lietuvoje.

MTV ketina ne tik priiminėti dovanas, bet ir jas teikti: koncerto metu bus apdovanotas geriausias metų lietuviškas vaizdo klipas, išskirtiniu dėmesiu bei dovanomis bus apdovanota MTV VIP mokykla, dėl kurios titulo varžosi visi Lietuvos moksleiviai, kurie perka bilietus į renginį, registruojasi ir atiduoda balsą už savo mokyklą.

Bilietų į renginį iki spalio 9 d. pigiau galima įsigyti visose „Tiketa“ kasose.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus