• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Muzikiniuose apdovanojimuose netikėti nominantai

Autorius: Edita MAŽELYTĖ, respublika.lt
2010-01-14 16:00:00

Muzikiniuose apdovanojimuose netikėti nominantai
I. Sidarevičiaus nuotr.
Kasmetiniai muzikiniai “Radiocentro” apdovanojimai “APDO 2009” šiemet nustebino nominantų įvairove, kurie su muzika neturi nieko bendro! Nejau pritrūkome atlikėjų?
 
Nominantų sąraše šmėžuoja tokios pavardės kaip TV laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė, už kurią internautams siūloma balsuoti, nes ji myli šuniukus, Agnė Jagelavičiūtė (“nes neleidžia apie save pamiršti”), stilistė Eglė Mickevičienė (“už... iš tiesų, už ką?”), Jurijus Smoriginas (“už subtilumą ir delikatumą”)...

Tiesa, tarp nominantų yra ir muzikos srityje nusipleniusių atlikėjų bei grupių: scenos senbuviai Alanas Chošnau (“už rytietiška išmintimi persunktą kūrybą”), Rytis Cicinas (“už tai, kad buvo yra ir bus princas”), Daina Bilevičiūtė (“nes 10 metų vis kažką veikia”), Nijolė Pareigytė (“kad labai myli Lietuvos krepšinį”), į muzikos padangę kaip raketos įsiveržusios “Olialia pupytės” (“už tai, kad šypsosi jos kaip lėlytės”), Radži (“už geriausiai perkamą biografinę knygą”) ir netgi pernai į upę “APDO 2008” statulėlę išmetęs Andrius Mamontovas (“nominuojame kasmet ir nieko čia nepadarysi”).

Pasikeitė specifika

“Radiocentro” programų direktorius Donatas Bučelis “Vakaro žinioms” tvirtino, jog šiemet pasikeitė ilgamečių apdovanojimų specifika.

“Kaip ir visos sritys, taip ir muzika 2009-aisiais išgyvena krizinį laikotarpį. Dabar nelabai kas nori muzikuoti, užtenka tiesiog šiaip būti žvaigžde be didesnių pastangų”, - apgailestavo D.Bučelis. Dėl finansinių priežasčių buvo atsisakyta rengti apdovanojimus koncertų salėje. “Erdvė, kurioje apdovanosime nominantus, - bus mūsų pačių radijo studija”, - atviravo jis.

Dėl finansinių priežasčių šiemet 5 internautų išrinkti nugalėtojai gaus ne statulėles, o šokoladines papūgėles.

Vieni džiaugiasi, kiti...

Grupės “Olialia pupytės” narė Oksana Pikul labai nustebo sužinojusi, kad jų trijulė nominuota “APDO 2009”. “Nuo mažens svajojau atsidurti didžiulėje apdovanojimų scenoje. Kas galėjo pagalvoti, kad vieną dieną būsime tarp nominantų, - džiaugėsi “pupytė”. - Aišku, labai gaila, kad dėl sunkmečio rengėjams teko atsisakyti tokio gražaus, ilgus metus tiek muzikantus, tiek jų gerbėjus džiuginusio renginio.”

Šiųmetiniuose apdovanojimuose nominuota ir Natalija Zvonkė, “nes ją pažįsta 99,99 proc. Lietuvos gyventojų”. Bet “Yvos” lyderė didžiulio džiaugsmo neparodė: “Aš jau dvejus metus šiai radijo stočiai savo dainų nebenešu. Jei žmonės bendradarbiauja su popatlikėjais, po to pareiškia, kad Zvonkės į apdovanojimus neįleisime, nors kvietimą aš vis tiek gaunu. Mus nori klounais paversti?” Tačiau jei vis dėlto nutiktų taip, kad internautai išrinktų Nataliją laimėtoja? “Tuomet atiduočiau tą šokoladinę papūgą “Radiocentrui”. Kad jiems gyvenimas saldesnis būtų”, - sakė N.Zvonkė.

Pernai išties nemažai muzikos srityje nuveikęs ir albumą išleidęs Stano “APDO 2009” tarp nominantų nepateko. Neapmaudu, kad liko neįvertintas? - klausiame dainininko ir muzikos prodiuserio Stano.

“Į viską žiūrima su šypsena, tai mane džiugina. Nes pernai vykusiuose apdovanojimuose pajutau daug pykčio popatlikėjams, kurie savo dainomis keldavo radijo stočių reitingus. Manau, kad reaguoti į užklupusį sunkmetį su šypsena yra pats sveikiausias būdas jį įveikti, - “Vakaro žinioms” prisipažino Stano. - Praėjusiais metais aš nuveikiau išties daugiau nei tais laikais, kai gaudavau “Radiocentro” statulėles. Tačiau dabar, skirtingai nei tada, kai muzikiniai apdovanojimai buvo visų pradedančiųjų muzikantų siekiamybė, man svarbiausi laimėjimai asmeniniame gyvenime.”
 
Parengta pagal dienraštį "Vakaro žinios"


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus