• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Nemokamas seminaras „10 svarbiausių gyvenimo atsakymų“
Autorius: „Aristera dexia“
2009-12-16 16:12:00

Tomas Girdzijauskas

Gruodžio 19 d. Vilniuje Všį „Aristera dexia“ organizuoja nemokamą Tomo Girdzijausko seminarą „10 svarbiausių gyvenimo atsakymų“. Organizatoriai išskirtiniu renginiu nori atsidėkoti savo klientams, kurie buvo kartu 2009-aisiais bei suteikti progą išgirsti unikalias lektoriaus tiesas vilniečiams ir kitų Lietuvos miestų gyventojus.

Į seminarą kviečiami „Aristera dexia“ klientai registruojami su šeima ir draugais,  tuo tarpu žmonės, kuriems dar nebuvo progos dalyvauti organizacijos seminaruose, laukiami kartu su vienu svečiu.

Seminare – gyvenimo žinių krūvis

Šiame unikaliame ir vienkartiniame seminare, kuris yra Lietuvoje daugiausiai populiarumo sulaukusių temų santrauka bei įdomiausių "Aristera Dexia" mokymų koncentratas, bus vardijamos labiausiai įkvepiančios žinios, kurios amžinai domina žmoniją.  Tokios kaip:

- “Pinigai: milijardieriai ir išminčiai apie juos”
- “Sveikata: koks yra vienintelis tiltas tarp visų medicinos traktatų?”
- “Bendravimas: kaip skausmą paversti malonumu?”
- “Gyvenimo profesija: kaip ją atrasti keliais skirtingais būdais?”
- “Miegas: kokia jo efektyvumo paslaptis?”
- “Mokymosi greitis: svarbiausi principai”
- “Moterys ir vyrai: ko jie nežino?”
- “Seksas: kaip grižti atgal prie tikro ir teisingo intymumo?”
- “Vaikai: kodėl auklėjimas - tai vienas didžiausių malonumų?”
- “Charakteris: paradoksas, kuri privalu išspręsti”
- “Veidas: ko dar nematėme veidrodyje?”
- “Gyvenimas: įdomiausi jo tikslo apibrežimai”

Apie Tomą Girdzijauską

T. Girdzijauskas – eruditas, skaitantis unikalias, plataus spektro paskaitas Lietuvoje ir užsienyje (pvz. karjeros ir pinigų valdymo, bendravimo, šeimos santykių, vaikų auklėjimo, sveikatos ir kt.). Jis, pasak seminaro organizatorių, sudėtingas žinias sugeba perteikti lengvai ir suprantamai, o jo sukaupta išmintis neturi analogų Lietuvoje dėl gilumo, aktualumo, naudojamų šaltinių įvairovės.  Jo ekspertizė – slapti ir visiems žinomi senųjų civilizacijų (Egipto, Izraelio, Indijos, Graikijos, Kinijos, Tibeto ir kt.) šaltiniai.
 
Seminaras „10 svarbiausių gyvenimo atsakymų“, gruodžio 19 d. (šeštadienį), 10-16 val.„Crown Plaza“ viešbučio konferencijų  centre (M. K. Čiurlionio g. 84), Vilniuje.

Registracija į nemokamą seminarą iki 12.17 (ketvirtadienio): el. paštu:  aristera.personalas@gmail.com, nurodant savo vardą, pavardę, e-mail.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus