• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Olialia Cola beach festival“ sudrebino paplūdimį (foto)  1 

Autorius: Mantas Kazlauskas, www.olialia.lt
2009-07-20 16:00:00

„Olialia Cola beach festival“ sudrebino paplūdimį (foto)
olialia.lt nuotr.
Liepos 18 d. Palangos paplūdimyje buvo galima jaustis tarsi Ibizoje. Saulė, karštis, muzika, įkaitę kūnai, troškulį malšinanti „Olialia Cola“, žaidimai, prizai ir besišypsantys vasaros sostinės svečių veidai – tokį paveikslą sukūrė „Olialia Cola beach festival“ komanda.
Poilsis, tarsi Ibizoje

Šiek tiek prieš vidurdienį,  tarp Palangos tilto ir tinklinio aikštelės įsikūrė muzikinis „Olialia“ štabas. Dešimtys šviesiaplaukių gražuolių, kraują kaitinantys saksofono ir DJ‘aus miksuojamų kūrinių ir jų garsų sintezė privertė ne vieną tinginiaujantį poilsiautoją panerti į šokių ir muzikos fiestą.

Dešimtys jaunuolių kiekvieną pusvalandį rungėsi įvairiose rungtyse: smėlio žmonėmis virto vyrai, merginos statė smėlio pilis, varžėsi seksualiausių šokančių burbulių konkurse. O karščiausios paplūdimio porelės savo išmonę galėjo pademonstruoti seksualiausio „Olialia Colos“ gėrimo atrakcijoje.

Dauguma moterų akių neatitraukė nuo muzikos fiestos virtuozo DJ‘aus Rikko el Gato (Mosquito), o vyrų kraują kaitino seksualiausios Lietuvoje „Olialia“ mergaitės. Dėmesį kaustantys raudoni bikiniai, šviesiaplaukių gražuolių šypsenos ir gundanti eisena privertė vyrų širdies plakimo greitį pakelti iki maksimalaus leistino dažnio. Na, o tie, kurie ištroško nuo saulės ir reginių kaitros – buvo kviečiami vaišintis „Olialia Cola“ nemokamai.

„Tai tik šėlsmo pradžia. Prie centrinės gelbėjimo stoties planuojamas grandiozinis ir visų laikų geriausias vakarėlis ant jūros kranto.“ – vidurdienį portalui „Respublika.lt“ sakė viena iš renginio organizatorių Lauryna Anusevičiūtė.

Vakare pramogų nesutrukdė net audra

Šeštadienio vakarą nepastebimai ištuštėjo visos centrinės Palangos gatvės. Kas paplūdimiu, kas Vytauto ar kitomis mažesnėmis gatvelėmis skubėjo Žvejų gatvės link. Pastarosios gatvės pabaigoje, šalia centrinės Palangos gelbėtojų stoties išdygo dvi didelės scenos su moderniausia garso ir vaizdo aparatūra, paplūdimio SPA centras su masažais, sūkuriniais baseinais, pirtele ant jūros kranto ir grožio salonu.

Nuo pirmų renginio akimirkų VIP zonoje esančioje scenoje renginį atidarė ZIP FM radistas Rolandas. Vėliau jį pakeitė dainininkas Vaidas, rusų reperis Basta, grupė Kastaneda ir DJ Mantini.

Pagrindinėje renginio zonoje be Rikko el Gato (Mosquito) užgrojo ir Lauris Lee (RyRalio). Vakaro kulminacija tapo grupės SEL išskirtinis koncertas.

Prieš SEL pasirodymą dangų nušvietė ryškiaspalviai fejerverkai.  Koncertui įpusėjusi, tarsi iš prasivėrusio dangaus ėmė smarkiai lyti. Dėl lietaus ir kritulių gausos trumpam buvo išjungta elektra. Audrai nurimus, SEL koncertas buvo tęsiamas toliau.

Gausaus lietaus neišsigando nei vienas į koncertą atėjęs poilsiautojas. Smarkiai lyjant žmonės ir šoko, o užgesinus šviesas garsiai skandavo „SEL“.

Manoma, kad į renginį atvyko daugiau nei 5000 linksmybių išsiilgusių tautiečių, bei svečių iš kaimyninių valstybių.

„Tokių vakarėlių reikėtų daugiau. Jie labai teisingai organizuojami ir išpildo net ir pačių inoringiausių svečių lūkesčius. Net nežinau prie kurios scenos būti. Norisi pabūti visur,“ -  koncerte džiūgavo Saulius Skambinas. Jam antrino ir Linas Karalius – Ezopas, kuris pagyrė gerai suplanuotą renginio reklamą.

Renginyje taip pat pastebėti verslininkai Tautvydas Barštys, Marius Gelažnikas, radijo ir televizijos laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis, prodiuserė Laura Paukštė. Santuokai besiruošianti Goda Sabutytė į vakarėlį atvyko su drauge.
 Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
olialia beach festival fane
2009-07-20 16:14:33
buwo afigiena