• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Olialia Party“ pristato: LA DOLCE VITA
Autorius: Olialia.lt
2010-02-11 09:51:00

www.olialia.lt

Be prabangos, aistrų, grožio ir meilės neįsivaizduojama itališkoji svajonė – saldus gyvenimas, vadinamas La dolce vita . Tokį gyvenimo būdą, kupiną nuotykių ir prestižo, pamilo ir garsiausi pasaulio rašytojai bei režisieriai, La dolce vita įamžinę populiariausiuose savo kūriniuose. Tačiau vien tik apie tai skaityti jums neteks, nes OLIALIA PARTY organizatoriai kviečia jus įgyvendinti visas svajones ir patirti tikrąjį La dolce vita – jau vasario 12-ąją, sostinės klube PACHA. Saldujį La dolce vita gyvenimą pristatys naujieji „Olialia Cola“ skonio saldainiukai.

Garsiausi šalyje koncertų organizatoriai šįkart pristatys atsinaujinusį ir dar beveik niekam neregėtą „Tabami DIVAS“ projektą, kurio garsiausios žvaigždės Rūta Ščiogolevaitė ir Baiba Skurstenė iš visos širdies atliks geriausias muzikos pasaulio DIVŲ dainas. Įsivaizduokite, kad viename vakarėlyje išgirsite visas: Tina Turner ir Whitney Houston, En Vogue bei Anastacia, šiandienines muzikos karalienes Madonną ir Rihanną...

Didžiausią staigmeną susirinkusiems pateiks „Olialia pupytės“, kurios ne tik koncertuos, bet ir pristatys rudenį Italijoje filmuotą savo naująjį vaizdo klipą. Daug apkalbėtas klipas iš tiesų kuo puikiausiai atspinti La dolce vita idėją ir yra vienas prabangiausių kada nors sukurtų Lietuvos atlikėjų vaizdo klipų. Tie išrinktieji, kurie jau matė šį klipą sako, kad jei ne lietuviškas dainos tekstas, niekada nė nepagalvotų, jog šis klipas priklauso mūsų tautiečiams...

Prabangus vardas „Wolford“ – tai grožio ir kultūros, idėjų, kokybės ir kūrybos, naujoviškumo pasaulis, labiausiai išgarsėjęs dėl prabangaus apatinio trikotažo bei drabužių linijų. Nuo 2004 „Wolford“ su italų dizaineriu Giorgio Armani leidžia kojinių ir glaustinukių liniją. Būtent gražiausius 2010 m. pavasario/vasaros „Wolford“ kolekcijų modelius La dolce vita vakarėlyje pristatys modelių agentūros „Olialia Models“ manekenės. Saldų ir prabangų gyvenimą atspindinčiu modelių įvaizdžiu pasirūpins „Yury“ salono meistrai bei „Make up store“ vizažistai.

Matote, kad kaip ir visuomet, „Olialia Party“ organizatoriai viena staigmena neapsiriboja. Be Rikko El Gato ir Serge on Sax dueto neįsivaizduojamas nė vienas „Olialia Party“. Šįkart jame užgros ir daugiau klubinės muzikos princų: DJ Mantini ir Black B, DJ Andrius Rio. Na, o DJ'ams talkins seksualiausi „Olialia Dance“ ir „Go Brothers“ komandų šokėjai!

Vakaro aprangos kodas – taip, kaip jūs įsivaizduojate La dolce vita ...


  www.olialia.ltRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus