• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Per dvi dienas parduota trečdalis bilietų į Maskvos Didžiojo teatro baletą
2009-05-22 00:00:00

Eli.lt; Jupiterimages nuotr.

„Bilietai graibstomi", - konstatavo bilietus į Maskvos Didžiojo teatro baleto spektaklį "Korsaras" platinanti bendrovė „Tiketa".

Rugsėjo mėnesį Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre vyksiančios garsiausio pasaulio baleto teatro gastrolės sulaukė išskirtinio susidomėjimo - per dvi išankstinės prekybos dienas į spektaklį jau nupirkta penktadalis bilietų. Pirmieji pirkėjai galėjo išsirinkti geriausias žiūrovų vietas salėje.

"Bilietų į šį spektaklį Lietuvoje neliks per kelias dienas", - neabejoja Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro baleto trupės meno vadovė Tatjana Sedunova. -Patikėkite, Lietuvoje tokio pastatymo teks laukti mažiausiai penkiasdešimt metų, o gal ir ilgiau".

Oficiali bilietų prekyba į šį vieną brangiausių baleto pastatymų kasose ir internete prasideda gegužės 20 dieną. Visus tūkstantį bilietų, kainuojančių nuo 130 iki 600 Lt, planuojama parduoti artimiausiu metu. Nuo pirmadienio, gegužės 25 dienos, bilietai brangs.

Garsiausią pasaulyje Maskvos Didžiojo teatro baleto trupę pirmą kartą per 250 jos gyvavimo metų į Lietuvą atveža "Ūkio banko investicinė grupė" (ŪBIG) ir jos prezidentas Vladimiras Romanovas.

Maskvos Didžiojo teatro baleto trupė pirmą ir vienintelį kartą Vilniuje iš visų naujųjų Europos Sąjungos šalių pristatys visų laikų brangiausią baleto spektaklį "Le Corsaire" („Korsaras"), kurio pastatymas kainavo 1,5 milijono JAV dolerių (beveik 4 mln. litų).

Trijų dalių spektaklyje rugsėjo 20 dieną Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre pagrindinius vaidmenis šoks ryškiausios pasaulio baleto žvaigždės: Nikolajus Tsiskaridze ir Marija Aleksandrova, Ivanas Vasiljevas ir Natalija Osipova.

Garsiausi šalies aktoriai, politikai ir verslininkai jau rezervavosi bilietus, gerai žinodami, kad baletą Vilniuje turės laimės pamatyti vos tūkstantis žmonių. Renginio globėjas ŪBIG prezidentas Vladimiras Romanovas suteikė galimybę Lietuvoje bilietus įsigyti tris kartus pigiau negu Londone ar Milane - bilietai į spektaklį Vilniuje yra pigiausi Europoje. Taip ŪBIG siekia įprasminti Vilnių - Europos kultūros sostinę 2009 ir Lietuvos vardo tūkstantmetį.

Pasak ŪBIG prezidento Vladimiro Romanovo, verslo, valstybės ir menininkų pastangos turi būti sutelktos tam, kad Lietuva šįmet oriai galėtų švęsti Tūkstantmetį.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus