• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Pirmą kartą rengiama Muzikos fiesta „VILNIUS LIVE 2011“
Autorius: Vilnius Live
2011-09-06 16:49:00

R ugsėjo 7–11 dienomis, kai Vilniuje vyks EUROBASKET-2011 varžybos, o miesto gatvės šurmuliuos nuo gausybės žmonių, laisvalaikį prieš krepšinio varžybas leidžiantys būriai užsienio svečių, o taip pat vilniečiai ir kitų Lietuvos miestų gyventojai galės patirti Vilnių kaip gyvą muzikinį miestą. Pirmą kartą rengiama Muzikos fiesta „VILNIUS LIVE 2011“, kurios metu sostinė alsuos gyva muzika ir pulsuos šokių ritmu.

Praėjusį savaitgalį vykusių „Sostinės dienų“ šventinė nuotaika Vilniuje bus pratęsta dar savaitei. Prie Gedimino prospekto įrengtose dviejose scenose – šalia V. Kudirkos aikštės ir Odminių skvere – šviesiu paros metu, nuo 14 iki 19 valandos, karaliaus jos didenybė gyva muzika. Kiekvienas čia atras savo mėgstamą atlikėją ar grupę, kolektyvą, apie kurį yra girdėjęs ir seniai norėjo išgirsti gyvai. Skambės šiuolaikiški džiazo, funk, soul, hiphopo, roko, indie, populiariosios muzikos, regio ir net Afrikos būgnų ritmai.

Nemokamuose koncertuose po atviru dangumi pasirodys šiuo metu Lietuvoje labiausiai vertinamos grupės – „Gerai Gerai & Miss Sheep“, „Freaks On Floor“, „Golden Parazyth“, „Liūdni slibinai“, „Bekešo vilkai“, „Jingaling“, „ReedNoBrass“ ir daug kitų.

Alternatyvios muzikos mylėtojai turės puikią progą išgirsti jau dabar ypač vertinamas, sparčiai Lietuvoje ir Europoje populiarėjančias grupes „No Dog Barking“, „Artrace“, „InSearch“, taip pat atlikėją „Fingalick“, kuris, po ypatingai didelės kūrinio „Natalie Portman“ sėkmės, šiuo metu yra vienas laukiamiausių atlikėjų alternatyviuose vakarėliuose.

Tikrą pirtį rudenėjančiame Vilniuje žada užkurti „Messiah Goes Mad Orchestra“ – grupė, kurios vokalistas MC Žygimantas Kudirka neatsitiktinai koncertuos   V. Kudirkos aikštėje. Dviejų Kudirkų energija plius stipri muzikantų komanda nepaliks abejingų hiphopo skambesiui. Visai jauni dar, bet patyrę „Repo seniai“ su grupe, garsėjantys internetiniu hitu apie kantri tėvą Virgį Stakėną, jau dabar surenka ir priverčia šokti minias gerbėjų. Hiphopo flangą muzikos fiestoje taip pat palaikys interpretacijos meistrai „Jama&W Band“. Šią vasarą Lietuvą skersai išilgai turų metu apvažiavę atlikėjai vieną paskutiniųjų pasirodymų po atviru dangumi surengs Vilniuje. Kas dar nėra girdėjęs, kaip Rokas Grajauskas „Jama“ koncerto metu publikos jam pateikiamus žodžius įvynioja į interpretacijos popierėlį, privalo apsilankyti šiame koncerte, nes čia kiekvienas žiūrovas taps ir koncerto dalyviu.

Užburiančiais vokalais susirinkusius džiugins ypač Lietuvoje mylima Giedrė Kilčiauskienė („Blue In Bossa“), džiazo vokalistė Vytautė Pupšytė („Jingaling“), Karolis Vaitiekūnas („2 Good“) bei geriausi jauni atlikėjai, atiduodantys duoklę garsiausiems pasaulio atlikėjams projektuose „Tribute to Nina Simone“, „Bob Marley Project“, „5nizza“, „John Scofield Project“.

Ypatingo vilniečių ir miesto svečių dėmesio lauks atlikėjas iš Slovėnijos Zoran Predin. Muzikos fiestos programoje – ne tik koncertai, bet ir įtraukiantys gatvės šokių pasirodymai. Iš viso Muzikos fiestoje bus daugiau kaip keturiasdešimt renginių per penkias dienas – gyvu muzikos skambesiu sostinė išjudins ne tik vilniečius, bet ir daugybę miesto svečių.

Taigi, Muzikos fiesta „VILNIUS LIVE 2011“ visus kviečia palaikyti ne tik krepšininkų, bet ir mėgiamų muzikos atlikėjų. Visi renginiai nemokami.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus