• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pirmoji Lietuvoje „Mohito“ parduotuvė duris atvėrė Klaipėdoje  1 

Autorius: Aistė Jankūnaitė
2012-06-13 14:12:00

Rytų ir Vidurio Europos šalyse veikiantis moteriškų drabužių ir aksesuarų prekės ženklas „Mohito“ atidarė pirmąją parduotuvę Lietuvoje. Į naują rinką nuspręsta žengti per Klaipėdą, kur didžiausiame Vakarų Lietuvoje prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ duris atvėrė 250 kv.m,. ploto parduotuvė.„Tai itin stilinga ir moderni parduotuvė, išsiskirianti tiek savo interjero dizainu, tiek gausia drabužių bei aksesuarų pasiūla. „Mohito“ prekės ženklas Lietuvoje yra pakankamai gerai žinomas ir vertinamas, tad džiaugiamės, kad klaipėdiečiai galės pirmieji pasirinkti iš visos šio ženklo kolekcijos“, - sako Klaipėdos „Akropolio“ valdytojas Ovidijus Zibalis.„Mohito“ drabužiai skirti veikliai, drąsiai moteriai, vengiančiai nuobodžios elegancijos, tačiau vertinančiai išskirtinumą. Šio prekės ženklo drabužius kuriantys dizaineriai atsižvelgia į pasaulines mados tendencijas bei inovacijas ir jas pritaiko savo kūryboje. Vienas „Mohito“ prekės ženklo išskirtinumų yra didžiulis dėmesys aksesuarams. Rankinės, šalikėliai, bižuterija – apyrankės, auskarai, sagės, kaklo papuošalai – ir stilingi batai pagyvina dalykiškos moters įvaizdį. „Mohito“ pirkėjoms siūlo klasikinio ir laisvesnio stiliaus drabužius bei aksesuarus – abi šias linijas pirkėjai ras ir Klaipėdos „Akropolyje“ atidarytoje pirmojoje Lietuvoje „Mohito“ parduotuvėje.

Naująją parduotuvę atidarė UAB „LPP“, Lietuvoje taip pat valdanti „Reserved“, „Cropp Town“ ir „House“ prekės ženklų parduotuves.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
klik
2012-06-22 11:46:28
Paprastas darbelis! Registruojatės šia nuoroda http://www.twodollarclick.com/index.php?ref=edzius peržiūrite kelis puslapėlius ir gaunate už tai tikrai nemažus pinigus. Taip pat galite registruotis ne tik šiame, bet ir kituose puslapiuose, kurie veikia taip pat, tik uždirbti dar daugiau duoda! http://www.50dollarclick.com/?ref=edzius , http://www.milliondollarbuxx.com/?ref=edzius . Patikėkit tai tikrai neapgailėtini keli centai. Žinoma, reikia šiek tiek pakentėti, kol gauni pirmuosius pinigėlius, bet jau kai gauni, tikrai jautiesi savimi patenkintas ir nenusivylęs, kad nepabijojai rizikuoti ir skirti kelias minutes savo laisvo laiko. Sėkmės!