• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Power Hit Radio“ gimtadienyje muzikos garsais stebins DJ iš Norvegijos!
Autorius: Power Hit Radio
2009-04-24 00:00:00

Jau šiandien, balandžio 24 dieną, 22.00 val. šokių hitų Nr.1 radijo stotis „Power Hit Radio“ kviečia kartu atšvęsti šeštąjį gimtadienį, į kurį susirinks ne tik pažįstami Lietuvos pramogų pasaulio atstovai, muziką miksuos Virus J, bet ir prie didžėjaus pulto stos svečias iš Norvegijos Boom Jinx.

Pasaulyje yra daug žmonių, kurie nuo pat gimimo stebina savo talentu. Iš Norvegijos kilęs prodiuseris bei didžėjus Boom Jinx – vienas jų. Pradėjęs savo karjerą nuo kompiuterinių žaidimų įgarsinimų, jau po kelerių metų Boom Jinx buvo medžiojamas didžiųjų reklamos gamintojų. Specialiai į „Power Hit Radio“ gimtadienį atvykstantis didžėjus per pastaruosius penketą metų gali pasigirti galybe išleistų kūrinių. Boom Jinx pelnė ne tik publikos, bet ir šokių muzikos grandų palaikymą. Paul Van Dyke,  Tiesto,  Armin Van Buuren,  Above and Beyond, Marco V bei daugelis kitų visame pasaulyje pripažintų didžėjų į šokių muzikos pasaulį įsisukusiam Boom Jinx negaili pagyrų. Jo muzika, prasidedanti supančiomis trance melodijomis, baigiasi neramiom sielom skirtu progressive house stiliaus skambesiu. Kiekvieno Boom Jinx kūrinio su nekantrumu laukia „DJMag“ žurnalai, o „CSI: Miami“ naudoja jo kurtas melodijas savo garso takeliuose.

Be garsaus svečio iš Norvegijos ir jo užburiančios muzikos, „Power Hit Radio“ svečiai bus nudžiuginti POWER apdovanojimais.

Švenčiant šeštąjį gimtadienį bus apdovanoti net šeši nominacijų nugalėtojai! Geriausiu laidos „Power Partyzone“ lietuviu rezidentu DJ pretenduoja tapti: DJ ARMLESS, XEO, EDDY5, CRAZY LT, M&D SUBSTANCE, Tom FLAGMAN, FREAKIEBEATS, Alex VIRTUAL ir MINDOSY.

Rytojaus šventiniame vakare bus išrinkta ir POWER klausytojų mėgstamiausia radijo reklama bei geriausias laidos „Sunday Club“ lietuvis rezidentas DJ. Apdovanojimą pasiimti pretenduoja: SOUND'S ENGINEER'S, DEEP INC, Tomas GREEN, FILTERED TOOLS, DJ POLLY ir MariusGie. Ketvirtąjį POWER apdovanojimą gaus pokšto nominacija. Penktoji atiteks POWER metų superhitui/dainai. „Power Hit Radio“ klausytojai rinkosi iš GURU JOSH PROJECT – Infinity 2008, SCOTTY – The Black Pearl, ARMIN VAN BUUREN – In And Out Of Love, RJ PRODUCTIONS – 526, DR. STAY DRY  - Don‘t Sweat That ir LADY GAGA – Just Dance. POWER rinkimuose svarbiausioje nominacijoje, geriausiu lietuvišku šokių muzikos kūriniu pretenduoja tapti: SUICIDE DJ‘s feat. JURGA – Final Shot (Vitaras remix), VIRUS J & M&D SUBSTANCE feat. KRISTINA – Polyphony , FREAKIEBEATS – Never Ending, JURGA & VIRUS J – Centre Of The World, FLAXEN BEATS – Another Day, HYPNOTIC DUO feat. NATURLAITS & EDDY5 – Deep Moment  ir FREAKIEBEATS & WEEPEE – Blind Vision.


Nuotaikingi, žaismingi ir intriguojantys POWER apdovanojimai bei šeštasis „Power Hit Radio“ radijo stoties gimtadienis „Powered“ – šiandien, penktadienį, balandžio 24 dieną 22.00 val. Vilniuje „Pachos“ klube!
    Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus