• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
„Pravda“ pradeda gyvą renginių seriją
Autorius: "Gravity" info.
2009-09-28 16:05:00

"Gravity" nuotr.

Jau šeštus metus žurnalo „Pravda“ darbuotojai ir jų draugai šukuoja šalies scenas ieškodami geriausių naujokų. Kantriai išklausyti koncertai, repeticijos rūsiuose ar po internetą sklandantys pirmieji grupių įrašai leido atrinkti keturis, kurie verti startinio vakarėlio garbės. Jau šį penktadienį, spalio 2 d., debiutuoja nauja renginių serija „Pravdos naujokai gyvai! 1 serija“ skirta rodyti, kad už nuskalbtus vardus kur kas įdomesni ir gabesni yra scenos pradinukai.

Naktiniame klube „Gravity“ penktadienį pasirodys net 4 grupės. Drąsiausiai ant scenos jausis praėjusių metų „Pravda naujokų apdovanojimų“ atradimas - rokenrolo grupė „Freaks On Floor“, kurie ne tik nusinešė geriausio muzikos naujoko vardą, bet jau surengė krūvas koncertų bei visai neseniai tapo geriausia radijo stoties „Opus 3“ grupe ir buvo pakviesti pasirodyti didžiuliu ketinančiame tapti "MTV B-Day" festivalyje.

Vasarą ant muzikinės scenos nedrąsiai pradėjusi lipti grupė „GeraiGerai & Miss Sheep” rudeniop jau kur kas tvirčiau stovi ant kojų. Elektroninė muzika, svyruojanti tarp trip-hopo ir electro su švelniu Miss Sheep balsu skamba šviežiai ir savitai.

Gitarų džeršgesio į sceną atgabens jauna grupė iš lietuviško Mančesterio - Šiaulių „Colours Of Bubbles“. Šiuolaikinis indie labai retai tampa karjeros kryptimi lietuvių grupėms, tačiau jie drąsūs - bus daug šokinėjimo ir gal net suplėšytų batų.

Kietesnių šokių mėgėjų neturėtų nuvilti ir dar šviežio projekto „The Sneekers“ nariai. Jie jau spėjo įrašyti kūrinį kartu su grupės „Freaks On Floor“ vokalistu Justu Jaručiu. Poros metų bėgyje apie juos girdėsime tikrai toliau nei Vilnius.

Naujokiškai nusiteikę ir žurnalo „Pravda“ darbuotojai. Jo redaktorė Inga Norke pati stos prie pulto ir pradės vakarą savo mėgstamiausių indie dainų rinkiniu: „Prie DJ pulto esu visiška naujokė, tačiau tikiuosi, jog pašokdinsiu publiką kaip reikiant“. Sustoti negalinčius judins kylantis dydžėjus Aout6.

Organizatoriai paruošė ir dar vieną dovaną - nemokamą renginio atlikėjų mini albumą. Unikalią ir limituotą kompaktinę plokštelę gaus kiekvienas sumokėjęs už įėjimą. Kad vėliau namuose galėtų atsirinkti, už ką sirgti kitų metų rinkimuose.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus