• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

"Pure Future@Mix” festivalis: milijoninės vertės juvelyrinės brangenybės ir VIP erdvės  9 

2008-07-30 00:00:00

"News Bridgepix" nuotr.
"Pure Future@Mix” festivalyje Trakų pilyje - Karina Krysko solo, specialaus
būrio apsaugininkai ir juvelyrinės brangenybės už beveik milijardą.

Organizatoriai išmetė paskutines kortas

Nuo metų pradžios muzikos ir naujųjų technologijų mėgėjų fantaziją audrinę garsių užsienio ir Lietuvos atlikėjų, su kuriais vedamos derybos, vardais bei pavadinimais, praėjusią savaitę rugpjūčio 1-ąją Trakų pilyje vyksiančio festivalio rengėjai „Pure Culture" pagaliau atskleidė paskutines uždangas ir pranešė, kokiomis dar staigmenomis pradžiugins savo lankytojus šiame unikalios kultūros ir pramogų festivalyje.

Festivaliu žavisi visas pasaulis

Jau ketvirtus metus vyksiančiame festivalyje „Pure Future@Mix" gros ryškiausi šokių muzikos autoritetai - lietuviai Justin Xara ir Julija Fedotova, „Pablo Bar Latino", „Guitars In Quatro" „M&D Substance”, britai „S.O.S" (didžėjai bei prodiuseriai Omid 16 B, Demi ir Desyn Masiello), brazilas Gui Boratto, kaliningradietis Artem Vinogradov.

„Kaip niekada visi į festivalį atvyksiantys didžėjai iš užsienio atskrenda lydimi savo vadybininkų, agentų, žmonų bei bičiulių. Jiems įdomu, kas pagaliau dėsis vienintelėje pasaulyje Trakų pusiasalio pilyje. Užsienio šou verslo atstovai nustebę, kad mūsų šalyje organizuojami renginiai tokiose unikaliose vietose, todėl atvyksta įsitikinti savo akimis", - teigė „Pure Culture" užsienio dalyvių programos sudarytojas Ovidijus Nesteckis.

VIP svečiams - daugiau kaip pusė milijono

Švelnesnės muzikos ir itin prabangiu interjeru dvelkiančios VIP erdvės, kuri kaip ir kasmet, bus įsikūrusi mažojoje Trakų pilyje lankytojai tikriausiai kalbės padėkos maldas, išvydę, kad šioje salėje pramogos bus skirtos tik karaliams ir karalienėms.

„Esu maloniai nustebintas, kad bičiuliai iš vienos stambios kompanijos sumetė krūvą pinigų, už kuriuos mes sukūrėme tokį VIP'ą, kurį galima pastebėti tik fantastiniuose filmuose. Juose bene pirmąsyk bus daug akiai neįkyraus apšvietimo, stovės stilingų spalvų sofos, staliukai bei tarytum „Matricoje" pagamintas baras su sienoje susmaigstytais buteliais", - džiaugėsi festivalio „Pure Future@Mix" prodiuseris bei dekoratorius Mindaugas Jonaitis.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Taspats
2009-07-24 16:01:48
Labai jau keistas jusu poziuris o tokius renginius :) Dazniausiai komentaruose minima narkomanai, apsiratave ir panasiai... Ko jus ten ateinat ? - pasiklausyti auksto lygio muzikos ? gerai praleisti laika ? ar ziureti kaip kas leidzia laika ir kritikuoti :) As uz 100% atsipalaidavima, nekritikuoju jokiu relax formu nors esu linkes i bariuko teikiamas paslaugas =]
mantas
2008-08-05 22:18:03
Man sitas show yra geriausias, o tu, jeigu tu siki ant kito esi gaidys. Petuxas, tokio lygio petuxas kas tave atkaltu visi gaidziai o tu butum tada jau net petuxu petuxiais. Loxas tu.
Nebus tavo senasacijos, as garantuoju, nes tu petuxas!
buve pazistami
2008-07-31 01:44:43
nu labai cia viskas gerai ir graziai... taip pompastiskai - atrodo, kad tikrai labai geras renginys, bet vienas bet - kiek po jo Mindaugas Jonaitis vel liks skoloje? Ar vel uzdarysi firma bankrotui? Gal kada planuoji skolas padengineti grazuoli? :)