• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Restoranas „Vapiano“ jau Lietuvoje
Autorius: Jolanta Gužaitė-Quintus
2010-09-08 14:42:00

Naujos koncepcijos, sparčiai visame pasaulyje augantis restoranų tinklas „Vapiano“ pradeda plėtrą Lietuvoje. Pirmasis „Vapiano“ restoranas duris atvers rugsėjo 24 d. Vilniaus centre įsikūrusiame prekybos centre „Europa“. Čia vienu metu vaišintis galės apie 240 svečių. Investicijos į naująjį restoraną siekia beveik 4,1 mln. litų. Estijos bendrovė „Piano Baltic Holding“ pagal frančizės sutartį atidaranti „Vapiano“ restoranus Baltijos šalyse ir Suomijoje, p er ateinančius penkerius metus Lietuvoje planuoja investuoti iki 14 mln. litų į tris naujus restoranus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. 


Vapiano“ restoranai lankytojams siūlo greitai ir šviežiai paruoštų italų virtuvės patiekalų. Svečiams aptarnauti čia pasitelkiamos modernios technologijos: magnetinės kortelės, pranešimų gavikliai. Šiuolaikiškas italų dizaino interjeras restorane padeda sukurti jaukią verslo pietų ir vakarienės aplinką.


Viduržemio jūros nuotaiką sustiprina restorane žaliuojantys tikri alyvuogių medžiai ir šviežių prieskonių vazonėliai ant stalų. „Vapiano“ restoranai kuriami pagal originalią koncepciją „fast casual“, kurios esmė – kokybišką itališką maistą paruošti greitai ir sukurti draugišką, šiuolaikišką aplinką skubantiems miesto žmonėms.


Vapiano“ restorano meniu siūlo platų makaronų patiekalų, picų ir salotų, taip pat gardžių itališkų desertų pasirinkimą: naminį tiramisu, panna cotta ar sūrio pyragą. Visi patiekalai čia gaminami pagal autentiškus receptus ir tik iš aukštos kokybės itališkų produktų. Restorane veikia nedidelė makaronų gamyklėlė, itališkų gardėsių kepyklėlė. „Vapiano“ virtuvė yra atvira, maistas gaminamas prieš restorano svečių akis, todėl jie gali tiesiogiai paprašyti virėjo, kaip pagaminti, ar kuo papildomai pagardinti patiekalą. 


Kiekvienas „Vapiano“ svečias, atėjęs į restoraną, gauna magnetinę kortelę, kurioje saugojami jo užsakymai. Išeidamas svečias pateikia kortelę kasininkei ir sumoka už savo patiekalus bei gėrimus. Ši sistema restorano svečiui suteikia daugiau laisvės ir taupo jo laiką, nes nereikia laukti padavėjo. Svečiui, užsisakiusiam picą, pranešimų gaviklis praneša, kada atsiimti paruoštą patiekalą.


Vapiano“ restorane karšto patiekalo kaina yra nuo 12,90 litų. 


Pirmojo „Vapiano“ restorano Vilniuje plotas siekia 425 kv. m, svečiams skirta apie 240 vietų, iš jų – 60 atsipalaiduoti skirtoje erdvėje (angl. „lounge“). Restorano baras lankytojams pasiūlys baltojo, raudonojo, rožinio itališko vyno, kurį „Vapiano“ tinklas importuoja tiesiogiai iš Italijos. 


Džiaugiamės, atidarydami Vilniuje naujos koncepcijos restoraną „Vapiano“, kuris lankytojus daugelyje pasaulio miestų džiugina savo atvirumu, šiuolaikiškumu ir netikėtu jaukumu. Esame tikri, kad dešiniajame Neries krante dirbantys verslininkai ir laisvalaikį čia leidžiantys miestiečiai įvertins šviežią ir gardžią italų virtuvę, greitą aptarnavimą ir įspūdingą italų dizaino interjerą. Taip pat tikimės, kad mūsų restorano neaplenks ir miesto svečiai“, – teigė Vaida Luščikauskaitė, „Vapiano“ restorano vadovė.


Į naująjį restoraną Vilniuje, „Vapiano“ valdanti bendrovė „Piano Baltic Holding“ investavo beveik 4,1 mln. litų. Čia sukurta daugiau kaip 50 naujų darbo vietų. Per ateinančius penkerius metus bendrovė planuoja investuoti iki 14 mln. litų į tris naujus restoranus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. 


2007 m. Estijoje įkurta bendrovė UAB „Piano Baltic Holding“ pagal frančizės sutartį plečia „Vapiano“ restoranų tinklą Baltijos šalyse ir Suomijoje. Šiuo metu du „Vapiano“ restoranai veikia Taline. Vilniuje atidaromas trečiasis tinklo restoranas. Iš viso Baltijos šalyse ir Suomijoje planuojama atidaryti 8 restoranus. 2009 m. bendrovės „Piano Baltic Holding“ apyvarta siekė 8 mln. litų. Šiemet bendrovė planuoja padidinti pardavimus 40 proc. ir pasiekti 11 mln. litų apyvartą. 
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus