• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
"Rožinis kaspinas", Jazzu ir pirmasis milijonas
Autorius: AVON
2011-08-21 21:28:00

Šių metų rugsėjo 11 dieną Vilniaus širdyje, šalia Katedros aikštės, „Vilniaus maratono“ metu įvyks trečiasis „AVON žygis prieš krūties vėžį“ – mažasis maratonas. Kartu su jauna talentinga muzikos atlikėja JAZZU, kuri šiais metais tapo žygio ambasadore, pakviesime Lietuvos gyventojus suvienyti jėgas ir pasiekti pirmąjį milijoną litų AVON „Rožinio kaspino“ fonde. Kaip ir kasmet, visos surinktos lėšos bus skirtos vienai iš Lietuvoje veikiančių onkologijos klinikų, už kurias ji galės įsigyti reikalingą medicininę įrangą ir išsaugoti dar daugiau krūties vėžiu sergančių moterų gyvybių.

 

Šiais metais kompanija „Avon Cosmetics“ nutarė bendradarbiauti su sporto renginiu ir pasirinko „Vilniaus maratoną“, į kurį susirenka ne tik bėgimo entuziastai, bet ir moterys, šeimos su vaikais. Visi mėgstantys sveiką gyvenimo būdą. Mini maratonas – 4 km bėgimas – šiemet yra skiriamas „AVON žygiui prieš krūties vėžį“ paminėti. Šios akcijos tikslas – pritraukti kuo daugiau žmonių ir parodyti solidarumą, kovojant su krūties vėžiu, skatinti žmones aktyviai ir sveikai gyventi bei rinkti lėšas į AVON „Rožinio kaspino“ labdaros fondą.

 

 „AVON žygio prieš krūties vėžį“ ambasadorė atlikėja JAZZU (Justė Arlauskaitė) sako: „Apie bet kokią ligą kalbėti yra svarbu. Sunku, bet svarbu. Svarbu pripažinti, pasakyti tai garsiai, pasidalinti patirtimi, taip padedant kitiems. Labai svarbu nedelsti ir kalbėti kuo garsiau, ir pradėti kalbėti kuo anksčiau. Šia tema negali būti jokių tabu - juk tai gali atsitikti kiekvienai iš mūsų. Jei jau įvyksta, geriau diagnozę sužinoti ankstyvojoje ligos stadijoje. Moterys, kurios sergate, kalbėkite apie tai! Kurios nesergate, eikite profilaktiškai pasitikrinti ir taip pat kalbėkite, solidarizuokitės ir palaikykite sergančias!“.

 

Pasaulyje kas tris minutes moteriai yra diagnozuojamas krūties vėžys, tai viena klastingiausių moterų onkologinių ligų. Kol nėra užtikrintų medicininių priemonių, šią statistiką sumažinti gali tik moterų sąmoningumas, savalaikis tikrinimasis ir kitos prevencinės priemonės. Nuo 2002 m. kovo 8 d. AVON pradėjo kampaniją prieš krūties vėžį Lietuvoje. Nuo to laiko „Rožinio kaspino“ fondas jau surinko ir paaukojo daugiau nei 950 000 litų. Šiemet AVON „Rožinio kaspino“ fondo, iš kurio skiriama parama jau padėjo išgelbėti ne vienos moters gyvybę, tikslas yra pasiekti pirmąjį milijoną litų.

 

Palaikyti ir prisidėti prie „AVON žygio prieš krūties vėžį“ galima užsiregistravus ir dalyvaujant rugsėjo 11 d. vyksiančiame Vilniaus maratone – mažajame maratone „AVON žygis prieš krūties vėžį” arba bet kurioje kitoje rungtyje, nes kiekvieno „Vilniaus maratono” dalyvio startinio mokesčio dalis bus skirta AVON „Rožinio kaspino” fondui. Taip pat perkant specialius AVON ir „Vilniaus maratono“ marškinėlius, „Rožinio kaspino“ gaminius bei tik kompanijos AVON parduodamą JAZZU ir Leon Somov albumą „SCORE“. Visas gautas pelnas bus skiriamas krūties vėžio prevencijai ir gydymui, todėl žmonės, kurie nedalyvaus Vilniaus maratono rungtyse, taip pat turės galimybę prisidėti prie labdaringo tikslo.

AVON moterų fondas - tai didžiausia pasaulyje filantropinė organizacija, daugiausia dėmesio skirianti moterų problemoms spręsti. Nuo pat fondo įkūrimo 1955 m., jo pagrindinis tikslas - gerinti viso pasaulio moterų ir jų šeimų gyvenimą. Šiuo metu AVON labdaringa veikla yra nukreipta į kovą su krūties vėžiu ir šios ligos gydimo prieinamumo gerinimą bei smurto prieš moteris naikinimą. Be to, lėšos skiriamos moterų aplinkosaugos judėjimui ir gamtos katastrofų padarinių likvidavimui. 2010 m. kompanija AVON skyrė daugiau nei 800 milijonų JAV dolerių labdarą daugiau nei 50-yje šalių įvairioms moterims itin svarbioms problemoms spręsti. Už šiuos pinigus buvo vykdomos švietimo programos visame pasaulyje, kuriose sudalyvavo per 100 mln. moterų. 158 mln. dolerių investuoti į krūties vėžio tyrimus bei efektyviausių ligos gydymo metodų paieškas.

Lietuvoje kampanija prieš krūties vėžį buvo pradėta įgyvendinti 2002 m. kovo 8 d. Per šį laiką į fondą surinkta daugiau nei 800 tūkst. Lt. 2006 m. VU Onkologijos Institutui buvo padovanotas taip tuo metu reikalingas mamografas. 2007 m. Kauno Klinikoms padovanotas gama detektorius.  Moterų, sergančių krūties vėžiu asociacijai paaukota daugiau kaip 25 000 Lt. 2010 m. VU Onkologijos institutui paaukota 150 000 Lt. modernaus portatyvinio gama detektoriaus įsigijimui. 2011 m. Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos onkologinėms ligoninėms jau paaukoti 6000 Lt skirti biospinėms adatoms įsigyti.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus