• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Sasha Son savo gerbėjų lauks „Panoramoje“
2009-04-22 00:00:00

"Panorama" info.

Ketvirtadienį, balandžio 23 d., Sasha Son, Lietuvos atstovas tarptautiniame dainų konkurse „Eurovizija“, koncertuos šiuolaikiniame prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“. Prieš svarbų konkursą palaikyti ir „gyvai“ išvysti mylimą atlikėją kviečiami visi – koncertas bus nemokamas. Sasha Son pasirodymas bus skirtas „Panoramoje“ vykstančioms „Grožio dienoms“, kurios prasidės ketvirtadienį ir tęsis iki šeštadienio.

„Liekant vis mažiau laiko iki „Eurovizijos“ konkurso, man ypač svarbus gerbėjų palaikymas, taigi džiaugiuosi galimybe su jais dar kartą susitikti „Panoramoje“, – sakė Sasha Son, į „Eurovizijos“ konkursą vyksiantis mažiau nei už mėnesio.

Sasha Son, kurio tikrasis vardas Dima Šavrovas, „Eurovizijoje“ dalyvaus su savo kūrybos daina „Pasiklydęs žmogus“. Pasižymintis ypatingais vokaliniais gabumais, iš Lietuvos prezidento gavęs padėkos laišką už nuopelnus šaliai atlikėjas tiki savo sėkme ir tarptautiniame dainų konkurse „Eurovizija“. Atlikėjas kūrinius atlieka trimis skirtingomis kalbomis, ir kol kas neatskleidžia, kurią jų pasirinks dalyvaudamas garsiajame „Eurovizijos“ konkurse Maskvoje.

„Grožio dienų“ programa startuos pasirodymu „Mažoji Mis“, kuriame beveik 60 „CATWALK“ mokyklos 3 – 16 metų modelių pristatys šiuolaikines vaikų bei paauglių madas. Tris dienas grožio ekspertai siūlys atlikti pavasarinius makiažus, formuos naujas šukuosenas, konsultuos įvairiais grožio klausimais.

Penktadienį grožio programą praskaidrins ir žinomi vardai – vyks šokėjo Deivido Meškausko ir choreografo Pauliaus Šinkūno šokių pamokos, jie lankytojus džiugins ir parodomąja programa. Tuo tarpu grupės „ŠokoLedas“ narė Justė Mozolytė pristatys „Grožio mokyklą“ ir geriausias šios mokyklos mokines. Penktadienio programą paįvairins ir egzotiški pilvo šokiai.

Šiuolaikiniame prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ kiekvieną savaitgalį vyksta renginiai visai šeimai. „Panorama“ šį savaitgalį žada ir daugiau staigmenų – ne tik padovanoti MINI ONE automobilį, bet ir grupės „69 Danguje“ koncertą bei „Figaro“ šukuosenų meistrų konkurso finalistų pasirodymą. Įvairius nemokamus renginius lankytojams planuojama rengti visus ateinančius metus.

Prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“ renginių programa:

Ketvirtadienis (balandžio 23 d.):
18:30 – „Mažoji mis“ ir modelių mokykla „CATWALK“
19:00 – Sasha Son koncertas

Penktadienis (balandžio 24 d.):
17:30 – Akademijos „Idėjų akademijos“ profesionalių atlikėjų pasirodymai ir pamokos: D.Meškausko, P.Šinkūno ir J.Mozolytės mokinių pasirodymas

Šeštadienis (balandžio 25 d.):
10:00 – 13:00 pirmoji tiesioginė TV laida iš „Panoramos“ „Išjunk siurblį!”
14:30 – „Figaro“ grožio salonų tinklo kirpėjų meistriškumo konkurso finalas
15:00 – MINI ONE žaidimo finalas
Grupės „69 Danguje“ pasirodymas
D.J. pasirodymasRušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus