• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai
Savaitgalį DJ Saga švęs neoficialų rave kultūros 15-ąjį gimtadienį
Autorius: "Gravity" info.
2009-08-25 15:13:00

"Gravity" nuotr.

Ar norėtumėte bent vienam vakarui sugrįžti į 1994-uosius? Praėjus daugiau nei 15 metų nuo tikrųjų rave diskotekų Lietuvoje pradžios šį penktadienį, rugpjūčio 28 d., susitiksime klube „Gravity". Paskutinį vasaros savaitgalį už pulto stos vienas už kitą „kultinesni" reiveriai ir gros sentimentus keliančių reivų muziką nuo Westbam iki KLF, nuo „Orbital" iki Plastikman, nuo Marushos iki Shamen...

Pirmame ir vieninteliame „Back To 1994” vakarėlyje pasirodys senas diskotekų vilkas, nuo būtent nuo 1994-ųjų suorganizavęs per penkiasdešimt labai didelių šokių muzikos renginių - Saga. Kai kas jį tebevadina rave kultūros tėčiu Lietuvoje. Toliau - vienas pirmųjų mūsų šalies didžėjų Rimas Šapauskas bei desertui - šimtaprocentiniai diskotekininkai Sania bei Tadas Rūgštis. Laukia išties žudanti keturių rave legendų dvikova, į kurią visi galės patekti tik už 10 Lt.

Nostalgiškai prisimindamas elektroninės šokių muzikos kultūros pradžią Lietuvoje, istorinių renginių „Strokes Temple“ bei „Techno Valentino“ organizatorius Saga miksuos Westbam, „The Prodigy“, „Chemical Brothers“, „Underworld“, „Daft Punk“, K.L.F ir nemažai kitų muzikos šedevrų. Žodžiu, visus tuos, kurie turi savo istoriją tiek muzikos pasaulyje, tiek pirmųjų reiverių širdyse.

Rimas Šapauskas pažadėjo sugroti daugybę  senovinių acid house įrašų iš savo gausaus, per du dešimtmečius surinkto, archyvo. Tarp jų būtinai nuskambės ir klasikinė 1988-aisiais išleista A Guy Called Gerald plokštelė „Voodoo Ray“. Tai ne šiaip sau kūrinys – tai visa acid muzikos istorija.

Prieš dešimt metų Tadas Rūgštis, šiandien žinomas Tadeu Nice pseudonimu, grojo visuose svarbiausiuose Lietuvos reivuose. Šį kartą jis vienam kartui sugrįš į praeitį ir už pulto stos su savo senuoju vardu ir skambesiu: „Grosiu tuos kūrinius, kurie „vežė" paauglystes laikais: acid house ir techno. Būtinai paleisiu Mark N-r-g, Woody Mcbride, „Orbital“, One Tribe, Pox & Cowell, Plastikman įrašus“, - sako Tadas.

Šiandien ypač populiarus 9-ojo dešimtmečio muzikos diskotekų šeimininkas Sania yra pats jaunausias „liste“, tačiau jis daug matęs ir girdėjęs reiveris-profesionalas. Nuo gilios jaunystės diskotekų duris varstantis didžėjus šį penktadienį žada daug keistenybių: „Mano sete skambės daug „90s“ rave muzikos. Tikrai neapsieisiu be The Shamen, 2 Bad Mice, Westbam, T99, Holy Noise, Bizzare Inc. ar net be išprotėjusios vokietaitės Marusha“.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus