• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitgalį valdys Morgan Geist ir Martin Virgin

Autorius: Gravity Club
2009-09-23 08:28:00

Savaitgalį valdys Morgan Geist ir Martin Virgin
Klubas „Gravity“ toliau neleidžia miegoti. Šį penktadienį „Tequila Sauza“ pristatomoje „Downtown Party Network“ diskotekoje pasirodys vienas už kitą įdomesni muzikos veikėjai, kurių šį kartą bus net 13-a.  Centre - pristatymų nebereikalaujantis niujorkietis Morgan Geist. Gerai žinomo dueto „Metro Area“ narys grįžta į jį mylintį Vilnių, tačiau „Gravity“ jis pasirodys pirmą kartą. Prieš tai sausakimšą „Woo“ pririnkęs Morgan Geist pernai sumiksavo ypatingiems herojams skirtą „Fabric“ rinkinį bei išleido visų išgirtą solinį diską „Double Night Time“.

Madingam iki plaukų šaknų svečiui asistuos renginio šeimininkai – šiuolaikinio disco atradimais Vakaruose vadinamas Saulty ir Bradkos duetas „Downtown Party Network“. Šį kartą populiarus didžėjus ir ilgai už kadro buvęs prodiuseris sugros savo pirmąjį dj setą. Tačiau bene didžiausiu vakaro „vinimi“ taps žinomo Martin Virgin ir grupės „South eXpress“ pirmasis koncertas. Scenoje išgirsime net 10 muzikantų, grojančių saksofonu, fleita, laptopu, bosine gitara, trimitu, trombonais, gitara, klavišiniais, perkusija ir kitais instrumentais.

Martin Virgin koncertas – metų įvykis?

Pernai savo pirmąją dainą, o šiais metais ir visą albumą „Intergalactic Love“ pristatęs Martin Virgin mėgaujasi pasauliniais komplimentais iš Crazy P, Danny Howells, Jody Wisternoff, Nick Warren bei Prins Thomas lūpų. O šį penktadienį jis netikėtai pateiks tikrą bombą. Ilgą laiką paslapčia kūręs ir repetavęs savo gyvą programą Martin Virgin „Tequila Sauza“ naktyje pirmą kartą ją patieks klausytojų teismui.

„Mano senus ir naujus kūrinius repetuojame kartu su „South eXpress“ ir daugybe kviestinių muzikantų. Repeticijų metu kūnu bėgioja šiurpuliukai, tačiau net neabejoju, kad koncerto metu tai pajus visi. Gyvai atlikti kūriniai skamba taip gerai, kad pateisino visus mano lūkesčius. Subūrėme puikių muzikantų grupę, tad užmojai yra kurti ir groti kartu ir toliau. Yra didžiulis susidomėjimas mūsų LIVE ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, todėl tikimės, kad po pirmojo mūsų koncerto mes dar ne vieną kartą lipsime ant scenos,“ - apie savo pirmąjį gyvą šou emocingai pasakoja Martin Virgin.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus